Niesłuszny ban za wh
nalempix
06 Feb 12:02
Profil Steam: http://steamcommunity.com/id/Mikelinho/Data wydarzenia:
06-02-2018 - 10:50
Treść zażalenia:
Grając normalnie na serwerze only mirage otrzymałem permamentnego bana za rzekome "wh", którego naturalnie nie mam. Bana otrzymałem od Tata Kasztan. W cs-a gram od 2011 roku, nabiłem dość dużo godzin i nigdy w życiu nie cheatowałem, a zwłaszcza w cs go bo szkoda mi konta na wbijanie VAC-a. Proszę o odbanowanie i obiecuję że następnym razem postaram się mniej zabijać żeby żaden z administratorów nie pomyślał iż cheatuje :)
TataKasztan
06 Feb 21:45
Drogi graczu, ale którego konta ci żal na Vac'a? Bo gdy wbiłeś na serwa ponownie na drugim koncie twój wynik nie był już taki imponujący. Zresztą tutaj wogóle nie chodzi o to ile zdobyłeś punktów, bo na tym serwie grają gracze, którzy na izi robią 3x tyle co ty. Tu chodzi o sposób w jaki grałeś. O to twoje niezawodne wychylanie i timing. Być może nie wynika to z czitów, ale z tego że na serwerze grał także twój kumpel, który dawał ci np na tsie info, hum? Chodzi mi o tego który mnie później zbulzgał jak poprosiłem, żeby udostępnił swój profil na steamie. Poniekąd dziwnym dla mnie zawsze jest to, że gracz który tak długo gra i ma sie czym poszczycić ukrywa swój profil na obu kontach tak jak ty.
nalempix
07 Feb 17:43
Drogi adminie, szkoda mi było głównego konta na którym otrzymałem bana na waszym serwerze ponieważ naprawdę dużo czasu nad nim poświęciłem, poza tym jak wbiłem na drugim koncie to wbiłem tylko po to aby zapytać się dlaczego otrzymałem bana i grałem max dwie rundy więc to naprawdę idealny argument żeby oceniać moją grę. Co do punktów to wiem że są zawsze są ludzie lepsi którzy potrafią dużo więcej ale spotkałem się już kiedyś z takim serwerem na którym otrzymałem bana za to że byłem po prostu dobry a admin nie potrafił tego pojąć no cóż zdarzają się i tacy :/ Co do kumpla to faktycznie komunikowałem się z nim to prawda, niestety cały czas byliśmy w jednej drużynie a jeśli dobrze mi wiadomo podgląd po śmierci jest tylko i wyłącznie na osoby z drużyny a nie na wszystkich więc nijak nie mógł dać mi info. Fakt zachował się niewłaściwie używając kilku niestosownych słów ale był podirytowany tym że otrzymałem bana praktycznie za nic, moja reakcja była zupełnie inna ponieważ była to dla mnie zabawna sytuacja z którą nie raz już się spotkałem i powtarza się kolejny raz ale tym razem na innym serwerze. Jeśli natomiast chodzi o to że mam prywatne obydwa konta to chyba moja sprawa czy są prywatne czy nie, momentami wole nie dzielić się informacjami z innymi graczami np. kto jest moim znajomym itd (zwłaszcza kiedy gram mm'y).
Mazi1
07 Feb 21:04
Bez ub.