Niesłuszny Ban [Mirage]
Secretive
06 Feb 22:10 (edytowany)
Profil Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198806659337/Data wydarzenia: 02.06.18[b]Treść zażalenia:Gram sobie ładnie na serwerze Only mirage, jakis adminek był na serwerze i słysząc info od team-mate "Jeden B" cofam z shorta ( byłem wcelowany w conector" patrze absy zabijam przeciwnika i wracam na shorta patrząc concector, zabijam concecta po czym dostaje strzał z awp, w momencie dostaje bana za wh. Dodam,że admin nawet nie był na spectcie i dostałem bana. Gdzie tu profesjonalizm? Kilku adminów już mnie sprawdzało na spec po 8-9 rund i według nich jakoś grałem czysto, tutaj nagle dostaje bana bez powodu za wh. Pozdrawiam brak kompetencji u admina, który zapewne ma zaledwie tysiąc godzin styczności z cs'em i siedzi w jakimś orzełku/ szeryfie ;)
P.SJeśli według Ciebie grałem na wh, rozpisz mi ładnie pięknie demko, dzięki czemu bede wiedział za co mam bana, chociaż grałem czysto. Pozdrawiam,Secretive.
TataKasztan
06 Feb 22:28
Ja nie byłęm na spectcie? To chyba sie przewidziales. Przyszedłem na serwer bo kilku stałych graczy twierdzilo ze jestes odpalony. Pograłem chwile w przeciwnej druzynie a potem sie przeniosłem do ciebie. Poźniej spobie poobserwowałem 4-5 rund na spectcie. Banie ci siadały takie że poziom hardglobal to mało. Timing tez nieprzeciętny. Dla mnie bez ub.
Secretive
07 Feb 01:44 (edytowany)
Mordo, jeśli uważasz ze jestem odpalony to życzę Ci powodzenia, akurat tak sie składa że posiadam aktualnie konto z globalem, oraz około 10 kont sprzedanych na allegro linki niżej do kont, do których posiadam URL, do reszty niestety nie mam - http://steamcommunity.com/id/Secretiveeee/ (Main)- Drugie konto sprzedane na allegro http://steamcommunity.com/id/hoLy_PoWeR- Trzecie konto sprzedane na allegro http://steamcommunity.com/id/jeromino/
Jeśli mam nie dostać UB to chociaż rozpisz mi tu ładnie demko,które powinieneś nagrać przed zbanowaniem mnie, lub chociaż demko z HLTV. Przez to,że jestem dobry to syfisz mi konto, na którym zarabiam pieniądze (Wbijanie Globala i sprzedaż na allegro) W taki sposób, mam jednego aktywanego bana na SteamID przez co konto musze sprzedać już taniej.Proszę o rozpisanie demka, pozdro.

@EditTroszke screenshotów na dowodzik,że od dawna siedze w globusiku (2k15 z spadaniem, od 2k16 nonstop)
http://scr.hu/1ppr/n4jl8http://scr.hu/1ppr/witgrhttp://scr.hu/1ppr/cfy6vhttp://scr.hu/1ppr/1zsp6http://scr.hu/1ppr/maslqhttp://scr.hu/1ppr/sw9v9 -Tutaj sobie date zobacz szanowny adminieMazi1
07 Feb 21:00
UB, dogadane na ts'ie.