Admin HS... szkoda mi człowieka
ciup3k
27 Feb 23:12
Profil Steam: MAM TO GDZIES Data wydarzenia: dzis okolo 23 czyli 27.02.1018Treść zażalenia: Admin o nicku HS chyba ma za male jaja żeby mówić przez mikrofon oraz ego wielkości arbuza pisząc na serwie ffa EZ wygrywając rundę ... rozpoczęła się dyskusja a raczej wymiana zdań coś o matce czy jakoś tak to leciało .nie chce tutaj udowadniać swojej niewinności ale zastanówcie się komu dajecie admina bo gość ma chyba coś z głowa kiedy rozmawiamy jak dorośli ( przynajmniej za takiego się podawał ) to rozmawiamy a w bany to możne się bawić z dziećmi przed mutacja .
pozdrawiam Ciupek :)
już więcej i tak tutaj nie zaglądnę na to śmieszne forum pozdrawiam dla administracji rocznik 80 przynajmniej .......
ciup3k
28 Feb 09:29
!!!!JEBAC KURWY Z VALVE!!!Mam nadzieje że to przeczytacie i pozdychacie tfu!\

podpis na koncie admina porostu błyszczy elokwencja ...
infantylny admin który jest bezkarny bo jest adminem wiec proszę o unban przez innego admina bo HS-ik chyba poszedł do szkoły .....
HSIK
28 Feb 13:16
Zacząłeś płakać że gramy 4 na 4 i każdy ma swoje miejsce które patrzy i dostajesz w pałe zacząłeś się napinać do mnie,powiedziałem ci żebyś się uspokoił 3x po czym wspominałeś na temat mojej rodziny co cie człowieku nawet nie znam i mówisz na temat mojej rodziny,ciesz sie że dostałeś na 7 dni :) Nie mam zamiaru z tobą dyskutować popłakałeś się że w pałe dostajesz I zacząłeś głupimi hasłami rzucać,powiedziałem że jeżeli nie przestaniesz dostaniesz mute i gag,po czym powiedziałeś coś co nie powinieneś Nie mam zamiaru z tobą dyskutować za 7 dni będziesz mógł sobie zagrać.
Nie pozdrawiam
HSIK
28 Feb 13:18 (edytowany)
Dla ciebie rozmowa dorosła to jest obrażanie i gadanie o rodzinie ? Co ty człowieku teraz piszesz zastanów się najpierw za nim coś napiszeszm
Profil mam to gdzieś,i jeżeli składasz skarge to dostosuj się do wzoru I zrób to poprawnie.
TataKasztan
28 Feb 13:42 (edytowany)
Byłem wtedy na serwie w teamie z ciupkiem. Dla mnie troche absurdalna sytuacja i bardziej nieporozumienie niż obraza admina. Nie mi sie wpierniczac w serwer ffa, ale dla mnie Hsik najpierw prowokujesz troszke ludzi, a potem im bana sprzedajesz jak już sie napną na tyle żeby przesadzic z tekstami. Co do ciśnięcia po rodzinie to już bez przesady. Ja tam bym sie śmiał z takiego gościa i olał sprawe. Ale widać napinka zawsze lepsza :P Sugeruje więcej dystansu i uśmiechu w grze ;) Pozdowionki :)
ciup3k
28 Feb 13:44
naucz się pisać po Polsku albo wróć do gimnazjum :) zapytałem grzecznie czy umiesz tylko grac jedna pozycje i widać uraziło cie to strasznie .jeśli dostawanie w pale jak ty to nazywasz działa na mnie to nie bardzo bo to tylko gra .a ze jesteś dzieckiem świadczy twój profil na steam na którym pokazujesz screeny ze statami jak by to było super ważne oraz wypowiedzi w stylu " wróć za 7 dni dostałeś bana na 7 dni i będziesz mógł sobie zagrać "
na tym serwie można sobie pobiegać a nie zagrać bo z gra tp z takimi ludźmi jak ty to chyba żadna przyjemność jak dla mnie :)
teraz już trochę przesadziłeś i postaram się dowiedzieć kto tu rozdaje adminy i postaram się żebyś go staracic ...
Jeszcze jedna sprawa używanie komendy na pokazywanie graczy które posiada admin to tez nadużycie i postaram się zrobić demko na którym to robisz i vac ban gotowy :)
pozdrawiam Dzieciaku dorośnij :)
TataKasztan
28 Feb 13:48
Ciupek gościu. Ja nie rozumiem jakie w tej sytuacji ma znaczenie wiek HSa? Co? Że jesteś starszy to mądrzejszy? Jak ci napisał EZ to zacząłeś gadać że takie dzieci to spać powinny o tej godzinie :D Mnie to tam śmieszy, ale ani HS dla mnie nei przekroczył uprawnień ani ty nie zachowałes sie do końca fair. Czas wyluzować bo sie zachowujesz jak by to była gra o złote gacie :D