Odwołanie od bana i Skarga na Mazi1
krzysiek01027
13 Mar 19:42
+-----------[ ZAŻALENIE ] -----------+
Profil Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198013155887/Data wydarzenia: 13-03-2018 - 19:17Treść zażalenia: Grając na serwerze Brygada Graczy CSGO 2 MAPS, gdy dołączył administrator Mazi, zapytałem kto zrobił tak "Pojebanego" VIP'a. Zapytałem czemu ktoś dostaje 15 hp za zabójstwo i pytam się czy to jest server Pay2Win, a on do mnie wylatuje z za przeproszeniem "mordą" że co mi nie pasuję, że nie jest OP. Zapytałem więc jak może nie być OP gdy ktoś robi 40 fragów i za każde zabójstwo dostaje 15 hp ? Powiedział mi że skoro mi sie nie podoba to po co tu gram, nikt mnie nie trzyma itp. Powiedziałem mu że ja to wiem ale wyrażam tylko swoje zdanie. A On do mnie z tekstem "Swoje zdanie? VIP jest chujowy bo jest chujowy?" Mówię mu że powiedziałem dlaczego według mnie jest do dupy a nie po prostu "Jest chujowy i tyle" On do mnie żebym się najlepiej popłakał, to mówię mu że widać po Nim że już płaczę, ten się zaśmiał, powiedział "No to cześć" po chwili dostałem bana na tydzień z powodem prowokacja. Chciałem zapytać o co chodzi? Człowiek nie może wyrazić swojego zdania bo admin zamiast kulturalnie odpowiedzieć wlatuje z przekleństwami, rzuca się i tak dalej? A na dodatek jeszcze sam próbuje kogoś wyprowadzić z równowagi i ten ktoś dostaje bana gdy mu normalnie odpowie. Do tego Mazi grając sobie na serwerze "respi" niektóre osoby parę razy na rundę "dla zabawy". Moim zdaniem jest to nadużywanie admina i tyle z mojej strony. Prosiłbym o rozpatrzenie nie przez Niego, ale przez kogoś innego bo raczej wiadomo że gdy On będzie to rozpatrywał i tak wyjdzie na swoje c:
Mazi1
16 Mar 15:28
Jeśli ktoś płaczem wyraża swoje zdanie i zachowuje się jak dziecko, to niech idzie z Naszego serwera bo prowokatorów i kretynów mam już dosyć, teraz bd nazywał rzeczy po imieniu.
krzysiek01027
17 Mar 12:03
Płaczem? :D Powiedziałem to normalnie, za to Ty, wielki administrator, zacząłeś się do mnie rzucać, przeklinać, a do tego pierwszy wyskoczyłes z płaczem dlatego sam sobie odpowiedz kto tutaj "płaczem" wyraża Swoje zdanie :D I powiedz mi czym Cię sprowokowałem ? C: Wiesz nawet mnie nie rusza to że wyzywasz mnie od kretynów bo jak już mówiłem, dla mnie na administratora się nie nadajesz :))
Mazi1
17 Mar 13:10
Już powiedziałem jeśli masz jakiś problem do serwera możesz go zmienić ub nie dostaniesz. Jakoś mnie nie będzie ruszała opinia jakiegoś nonama.