Profil użytkownika jester
jester
21
26 postów
Napisano 31 Jan 20:16 w temacie Odwołanie od bana
ja osobiście wolę sposób na wnuczka @schmetterlingNapisano 26 Jan 22:55 w temacie Podanie na administratora serwera: TF2 [2FORT]
Sprawdziłem dla pewności ale nie ma ani jednego twojego reporta i aż ciężko mi uwierzyć, że jeśli jesteś na serwerze 2-4h nie było ani jednej okazji do zgłoszenia czegoś.No i popieram poprzedników adminów jestem na
nieNapisano 13 Jan 18:53 w temacie Zgłoszenie nieobecności
Od: 13.01.2021Do: 20:01, a chociaż mam nadzieję, że tylko tyle to potrwaPowód: otóż mój niesamowity internet od orange chyba nie wytrzymuje śniegu na zewnątrz więc mam stałe 800 pingu kekwNapisano 20 Dec 21:43 (edytowany) w temacie Podanie na administratora serwera:
Link do statystyk z przegranymi godzinami:
Chodzi o statystyki n a s e r w e r z e, a nie twoje godziny w Team Fortress 2.
Czy masz przegrane 600 godzin w TF2?
Masz 84 godziny... jeśli masz dowody typu link do poprzedniego profilu z potwierdzeniem, że to twój byłoby lepiej ale i tak 84 godziny nie wyglądają zbyt dobrze .-.
Czy masz przegraną 1 godzinę na serwerze dziennie w ciągu tygodnia?
chyba to mówi samo za siebie, mógłbyś napisać o jaki serwer chodzi ale wnioskuje że o aqwena bo na zwykłym 2forcie nie masz żadnych statystyk.
Jestem absolutnie na nie. Nie spełniasz większości wymagańNapisano 12 Dec 23:37 (edytowany) w temacie PŁOWOKACJA
nasz słynny
"bym ci coś odpisał ale mam gaga"
Nie pierwszy raz
prowokujesz
i
obrażasz
więc jak dla mnie
3 dni
są idealnym czasem mute'a.
Jestem za nie skracaniem mute i nie karaniem mjc.
a tak swoją drogą to odzywka typu "naszego szeryfa powinno się ostudzić" nie świadczy o tobie zbyt dobrze ale to tak na przyszłość ;)Napisano 29 Nov 02:05 w temacie Podanie na administratora serwera:
Problem w tym że gametracker (czytać kryteria podań powinien być link do statystyk z forum ale to swoją drogą) gametracker pokazuje że to na trade. huhNapisano 22 Nov 10:43 w temacie Podanie na administratora serwera:
Podanie na administratora jakiego serwera?Napisano 21 Nov 13:51 w temacie Skarga na administatora "Sztefan"
To miałem na myśli, może źle to sformułowałem ;)Napisano 21 Nov 13:17 w temacie Skarga na administatora "Sztefan"
Widać, że Sztefan próbuje załagodzić sytuacje ostrzega was wielokrotnie kilka razy napisał żebyście po prostu przestali ale nie. Wy ciągniecie sprawę i staracie się go sprowokować. Nie wiem jak długi był czas po którym wyciszył micspamera ale z tego co widzę to ostrzegał go żeby wyłączył mikrofon - tutaj nie dajemy od razu mute'ów albo gagów tylko staramy się najpierw ostrzegać ludzi co Sztefan prawidłowo robił. Tak samo nie mutujemy od razu za brak mutacji, a tak swoją drogą to chętnie bym zobaczył co się działo wcześniej i czy przypadkiem nie pokazałeś tylko tych części chatu które ci sprzyjają ;)Napisano 19 Nov 13:04 w temacie przeproszenie admina kejfu
czekaj czy ty przepraszasz go żeby napisać podanie na orange? :kekw: