Profil użytkownika kraken
kraken
4
5 postów
Napisano 19 Aug 23:15 w temacie Ban za co ?
Bywa. Nazywam rzeczy po imieniu, a usuwanie nic wam nie da bo jednak screeny są przydatne. Pozdrawiam w wolnej chwili oczekujcie materiału na temat waszego serwera i rzeczy, które się na nim dzieją :*Napisano 19 Aug 21:52 (edytowany) w temacie Ban za co ?
Zażalenia są zawsze na graczy, którzy dobrze grają. Jeżeli ktoś jest camperem, to prędzej czy później ktoś mu to napisze. Jeżeli ktoś jest w+m1 pyro to ktoś też mu to prędzej czy później napisze. Sprawa przedszkola jest chyba oczywista. Jeżeli ktoś ma 10-16 lat, nie potrafi grać i płacze to musi jakoś ulokować swój ból dupy w np reportach, a skoro można wyłapać bana za to, że się gra no to wybacz. Wklejanie rozmów jest nijakim argumentem z twojej strony co tylko podwyższa moją pozycje i przekonanie, że administracja brygady graczy nie nadaje się do tego. Chcieliście zrobić coś fajnego, ale straciliście kontrole, więc banujecie ludzi za co tylko się da, a że jest to gra, w której można się wkurwić no to logiczne, że czasami ktoś rzuci kurwą w nerwach co zdarza się nawet waszej kochanej administracji serwerów, która jak widać nie ponosi za to konsekwencji. Zanim znowu wkleisz kolejną część rozmowy, przemyśl co możesz jeszcze dopisać, żeby mnie jakoś obalić argumentami. Ewentualnie wrzuć mi bana na grupie/forum, za brak argumentów, żebym miał kolejny powód do śmiechu. Pozdrawiam cieplutko.Napisano 19 Aug 19:31 w temacie Ban za co ?
Nie jesteś już zresztą adminem tego serwera więc nie wiem po co się udzielasz w tej sprawie. Idź banować za to, że ktoś gra i wstawiaj w powodzie bana trzy kropki.Napisano 19 Aug 19:28 w temacie Ban za co ?
Widzę, że zapomniałeś jak najpierw mnie wywaliłeś z serwera, za to, że sobie grałem (fakt, że nie potrafisz grać nie daje ci możliwości wywalania ludzi z serwera) po czym dostałem bana nie będąc nawet na serwerze. Gratulacje pryszczaty gnojku. Zresztą niektórzy stali gracze wiedzą, że chciałeś się tylko pobawić w pana i władcę robiąc co ci się żywnie podoba. Poza tym nie mam zamiaru rozmawiać z tobą ;)Napisano 18 Aug 23:52 (edytowany) w temacie Ban za co ?
Profil Steam: https://steamcommunity.com/id/KrakenSphee/Data wydarzenia: 14.07.2018SteamID: STEAM_0:0:508219148Treść zażalenia: Przez 36 dni nie dostałem odpowiedzi na pytanie dotyczące mojego bana (dlaczego, za co, czemu ?). Moje komentarze na grupie były ciągle usuwane (jakoś mnie to nie dziwi) więc może pora, żeby ktoś mnie oświecił bo perm, którego powód to trzy kropki raczej zbyt dużo informacji nie posiada (brawa dla persony). Czekam na odpowiedź [Team Fortress 2 trade jakby co ;)]