The dead man
21
174 postów
Profil Steam [STEAM_0:1:563498725]: steamcommunity.com/profiles/76561199087263179
Napisano 19 Jun 14:21 w temacie do pana czepeela
prosze o przeztanie używania koparki kryptooraz o to żeby pan kupił więcej graczy(ps prosze o przeztanie bicza pani paulingi)
Napisano 18 Jun 13:15 w temacie propozycje Jailbreak
było to więzienie dla "specialnych osób" ale przez to że był nadmiar takich ludzi zostało wysłane do izraela
Napisano 07 Jun 20:16 w temacie Odwołanie od bana na cycki
jestem na tak
Napisano 09 May 19:47 w temacie propozycje Jailbreak
i nie będzie :)
Napisano 03 May 21:20 w temacie hmm
hmm widze że już naprawili brygadegoot
Napisano 25 Apr 20:25 w temacie trochę tu martwo
nudno jest przez 100%crits i jbbez nich było by lepiej
Napisano 19 Apr 17:18 w temacie What happend to quest drops?
I ate it
Napisano 13 Apr 13:02 w temacie coś nudno
nwm nikty nie grałem saxtona
Napisano 12 Apr 21:04 w temacie coś nudno
widzie że poziom jb się nie zmienił :)
Napisano 12 Apr 10:10 w temacie coś nudno
przez to że jb istniejetrzeba go usunąć
