Profil użytkownika The dead man
The dead man
21
174 postów
Profil Steam [STEAM_0:1:563498725]: steamcommunity.com/profiles/76561199087263179
Napisano 19 Jun 14:21 w temacie do pana czepeela
prosze o przeztanie używania koparki kryptooraz o to żeby pan kupił więcej graczy(ps prosze o przeztanie bicza pani paulingi)



Napisano 18 Jun 13:15 w temacie propozycje Jailbreak
było to więzienie dla "specialnych osób" ale przez to że był nadmiar takich ludzi zostało wysłane do izraela



Napisano 07 Jun 20:16 w temacie Odwołanie od bana na cycki
jestem na tak



Napisano 09 May 19:47 w temacie propozycje Jailbreak
i nie będzie :)



Napisano 03 May 21:20 w temacie hmm
hmm widze że już naprawili brygadegoot



Napisano 25 Apr 20:25 w temacie trochę tu martwo
nudno jest przez 100%crits i jbbez nich było by lepiej



Napisano 19 Apr 17:18 w temacie What happend to quest drops?
I ate it



Napisano 13 Apr 13:02 w temacie coś nudno
nwm nikty nie grałem saxtona



Napisano 12 Apr 21:04 w temacie coś nudno
widzie że poziom jb się nie zmienił :)



Napisano 12 Apr 10:10 w temacie coś nudno
przez to że jb istniejetrzeba go usunąć