MKO 28
11
49 postów
Profil Steam [STEAM_0:1:611069614]: steamcommunity.com/profiles/76561199182404957
Napisano 03 Jun 15:50 (edytowany) w temacie Odwołanie od Bana
Tak było nie zmyślam
Napisano 24 May 11:52 w temacie pomysł mojej kreacji
Wątpię czy to by wypaliło a za granie na jailu jest zesłanie do gułagu
Napisano 03 May 06:37 w temacie Odwołanie od P.M
Z czym do ludzi
Napisano 21 Feb 19:29 (edytowany) w temacie Podanie na administratora serwera: JAILBREAK
nie
Napisano 20 Feb 22:10 w temacie Podanie na administratora serwera: JAILBREAK
no nieźle
Napisano 07 Feb 22:17 w temacie przywrócenie serwera 4fun
Skoro jesteś 50:50 Fred to po co piszesz że jesteś na takNa nie. Serwer został wyłączony z powodu braku aktywności graczy a przywracanie go ponownie skończy się tak samo jak przywrócenie serwera jb, czyli kilka dni aktywności a potem nikt już nie wbija i serwer prawie cały czas stoi pusty.
Napisano 02 Jan 06:54 w temacie Podanie na administratora serwera: [PL] BrygadaGraczy.pl [100% Crits]
Nie wiem czy to dobory pomysł żebyś składał podanie na admina zwłaszcza że wcześniej używałeś cheatów i grałeś na multikoncie
Napisano 31 Dec 12:33 w temacie Teoria spiskowa
Mimo zdementowania przez administrację że te osoby używają cheatów ty je dalej oskarżasz?
Napisano 30 Dec 21:28 w temacie Podanie na administratora serwera: [PL] BrygadaGraczy.pl [100% Crits]
wystarczy !report i już nie będą rzucać n-wordami
Napisano 22 Dec 11:27 w temacie Wierszyk o Brygadziegraczy
3/10
