Podanie na Administratora serwera #1 2fort
2
43 postów
Napisano 25 May 21:17 (edytowany)
Imię: JakubWiek: 14 (w tym roku 15)Nick: ARC (czasami Arctic)Profil Steam: https://steamcommunity.com/id/BANNEDANARCHIST/Ilość przegranych godzin w grze: 845hIlość przegranych godzin na serwerze: dość dużo ale sam niewiemPytania:1. Czy na serwerze obowiązuje tzw. zasada "mikro +16"?Odpowiedź: Nie ale młodsi gracze powinni nie nadużywać mikrofonu 2. Dwóch graczy kłóci się ze sobą, co robisz?Odpowiedź: Mówię im że jeżeli nie przestaną to dam im muta, jeżeli to nie poskutkowało daje im muta na godzine kiedy po godzinie się nie uspokoją daje im bana/gaga3. Młodsza osoba z piskliwym głosem używa voice chat'u, co robisz?Odpowiedź: Proszę o nie nadużywanie mikrofonu jeżeli to komuś przeszkadza, jeżeli nie poskutkuje daje mu muta jeżeli zacznie wyzywać na chacie to daje mu bana 4. Gracz używa voice chat'u z trzeszczącym mikrofonem, co robisz?Odpowiedź: mutuję go na 15 minut i proszę go o naprawienie lub kupno nowego mikrofonu jeżeli nie da się tego zrobić proszę o nie używanie 5. Nowy gracz jest trollowany przez innych, np. do wpisania
demos
w konsoli - co robisz?
Odpowiedź: Trollom daje bana na okres 3 dni i przepraszam nowego za zaistniałą sytuację6. Dlaczego nadajesz się na stanowisko administratora?Odpowiedź: Byłem z 2 miesiące zanim zrobiłem przerwe od tf2 adminem na jednym z serwerów Wonderland. Ogarniam powoli wszystko.Coś od siebie: Każdy mnie zna. Bana dostałem w 2018 roku za wyzywanie i spór ze społecznością . Później kolejnego w 2019 za podszywke. Generalnie nie mam za dobrych relacji z kilkoma osobami z Forum dobrze wiedzą z którymi mam złe. Ale się poprawiłem, nie ma na mnie Skarg. Jedyne co może wzbudzić wątpliwości to pewnie "przecież to Aiwiusz to dziecko które dosłownie było zjebane które jedyne co robiło to denerwowało nas i tyle" TAK. Za przeszłość przepraszam was za tamto wspieram obecnie serwery i sądze że Społeczność Polska TF2 nie jest taka zła wiedząc także że robby pewnie czegoś się uczepi że ortografia o jezu ale mnie to poprostu nie będzie interesowało. Wiem że nie ma kilku podpunktów typu gamestracker i ID steam. Po skamie przy którym straciłem ekwipunek wart 900 zł się rzuciłem TF2 i Steam i się zajmowałem rzeczami REAL LIFE. Kompletnie już nie pamiętam komend na bany i na muty. Wiadomo że chcę także przeprosić osoby z którymi nie mam dobrych relacji. Jeżeli mnie nie przyjmiecie NIC NIE SZKODZI poprostu muszę się lepiej postarać i poprawić.
57
181 postów
Napisano 25 May 23:52
Eh, od czego zacząć.
1.
Masz nieciekawą przeszłość, w grze nie wydajesz się być jakoś nader miły czy nadający się na stanowisko administratora.
2.
Nie zamieściłeś linku do gametrackera (o czym sam mówisz xD?) mimo że wskazówki są podane w samym szablonie podania. (Teraz sprawdziłem i jest podany nawet link do gt, wow)
3.
Kompletnie nie rozumiem końcowej wstawki, gdzie "podanie" nagle zmienia się w przeprosiny a sam dalej wyrażasz niepewne podejście do tego posta. Niby chcesz być adminem, ale w sumie jak nie to nie, nic się nie dzieje. Nie wiem co ma na celu ten fragment.
Jestem na
nie
, pozdrawiam ciepło;
Robert
40
203 postów
Napisano 26 May 04:32
Przecież to podanie nie ma sensu. Sam się przyznajesz, że nie ogarniasz gt, steam id. Mówisz, że nawet komend nie pamiętasz, nie wiesz jak banować, mutować. Już nawet pomijając tą przeszłość to to jest anty podanie >.<
581
1581 postów
Napisano 27 May 18:23
Podanie odrzucone.
+1 za post