Neo To Super Admin
0
3 postów
Napisano 26 Jun 21:15
Moje SteamID: STEAM_0:0:508219148Mój profil Steam: https://steamcommunity.com/id/trooperinio/Pseudonim osoby, którą oskarżam: Admin NeoProfil Steam osoby, którą oskarżam: https://steamcommunity.com/id/NeedyDenzer/Treść skargi: Totalnie nie szanuje ludzi na serwerze, traktuje innych gorzej od siebie, wszelkie próby kontaktu z nim kończą się failem, do wszystkiego się dopierdala bo nie da się tego inaczej nazwać, gaguje po czasie, jego stosunek do innych jest na zasadzie "ja jestem edgy 16 latkiem i mam admina a ty masz zamknąć mordę i nic nie gadać". Sytuacja się powtarza już któryś raz co nie jest miłe. https://www.youtube.com/watch?v=MCRBX4rbzbc nawet ktoś go nagrał więc nie tylko do mnie ma taki stosunek. Ogarnij pałkę i traktuj ludzi z szacunkiem jak równy równego bo aktualnie stawiasz się w pozycji tej osoby wyżej a to serio słabo wygląda i świadczy o kilku r
287
789 postów
Napisano 26 Jun 23:15
Gag był trochę przesadny, ale jest jedno ale.Twój kolega "MGE BRO รєlг๏ץєץ" urządził sobie prywatny czat na serwerze, zresztą cytując "nie odzywaj się bo ja tu z julką kulką gadam" co podpada pod spam, bo czat w grze służy do: "Czat pisemny i głosowy służy jedynie do luźnej rozmowy odnośnie rozgrywki." a nie do prywatnych rozmów jakie one by nie były. Pomijam jego całą osobę i odzywki z cyklu "wypierdalaj leszczu" czy "pizdy z was" itp. całe szczęście, że używa ich rzadko. Tak naprawdę gdyby zachowywał się spokojnie, a nie robił sobie ze wszystkiego jaj "XDDDD" to by sytuacja na pewno inaczej wyglądała. Jeżeli oczekujecie spokojnie i racjonalnej odpowiedzi od administratora to musicie tak samo się zachowywać. Naprawdę zamiast "XD czy ja sie pruje" można napisać "Dlaczego uważasz, że się pruje".Podsumowując gag był nad wyrost i dany trochę za późno, jak dla mnie wystarczyłoby upomnienie. Admin został o tym poinformowany. Co do sprawy z filmikiem została już wyjaśniona co sam autor nawet napisał w odpowiedzi na komentarz.Jeśli chodzi o Twojego gaga to dostałeś go od Pauliny, a nie od Neo. A za co go dostałeś można zobaczyć na screenie poniżej.
0
3 postów
Napisano 26 Jun 23:57
Ja nie mam problemu o gagi, niech będą, ale gość do mnie nawija w taki sposób jakbym był jego podwładnym.
0
3 postów
Napisano 26 Jun 23:59
A nie jesteśmy kolegami i admin w grze nie daje mu możliwości odzywania się do mnie w taki sposób. Już pomijam jego zachowanie pro gracza czytaj focusowanie mnie na siłę bo to nadal bawi.
1
7 postów
Napisano 27 Jun 19:06
Tak jak czepel napisał, można to załatwić inaczej. Co do Twojej "skargi". Piszą do mnie ludzie żebym dodał Cię do znaj etc. Lecz sam tego nie robisz. Ja już nie mam zamiaru z Tobą mieć jakiegokolwiek kontaktu, styczności bądź cokolwiek innego patrząc na Twoje zachowanie. Nie wiem w ogóle czego Truper ode mnie oczekujesz nie podchodząc do tematu ze mną bez jakiegokolwiek szacunku.
+1 za post
2
43 postów
Napisano 30 Jun 07:20
A mówiłem że się truper (kraken) nie zmienił ....
0
5 postów
Napisano 12 Aug 08:59
truper tobie to sie nalezy ban imo ty niewazne gdzie wejdziesz to wszystkich ciśniesz.