Odwołanie od
50
149 postów
Napisano 21 Aug 21:01
Kto mówi, że to ty napisałeś?
4
12 postów
Napisano 21 Aug 21:12
To nie jest to o czym dokładnie chciałbym rozmawiać, ja tu przyszedłem się dowiedzieć o możliwości unmute, ungag.
18
153 postów
Napisano 21 Aug 21:53
Content, pomijając to, że dobrze wiem, że to Ty musisz mieć ostatnie słowo per se, będzie to moja ostatnia moja wiadomość do Ciebie w tym wątku, tak abyśmy obaj nie tracili na siebie czasu. Na wszelki wypadek będę również pisał tak żebyś na spokojnie mógł wszystko zrozumieć. W jednej ze swoich wypowiedzi tu przytoczę : "Odpowiedział by ktoś? Coś sytuacja się zatrzymała." Chciałeś odpowiedzi, dostałeś odpowiedź, tyle. Nie wspomniałeś czy to miała być odpowiedź dotycząca Twojego unmuta czy ungaga czy unczegokolwiek. Odpowiedziałem na komentarz copyego i Twój żeby żaden z was nie płakał bo któreś zostało pominięte, nie wiem i nie interesuje mnie, czemu robisz teraz spam i zaśmiecasz ten wątek jakimiś wpisami które są totalnie niepotrzebne. Chcę tylko abyś wiedział, że nie przyśpieszą one odpowiedzi ze strony Czepeela czy kogokolwiek. Lepiej by było gdybyś poczekał cierpliwie na odpowiedź tak jak wszyscy na tym forum.
+1 za post
4
12 postów
Napisano 21 Aug 21:57
Każdy na forum się upomina od odpowiedź jeżeli jej nie dostaje.Bez obrazy, ale nie chcę za bardzo odpowiadać na coś takiego.
641
1749 postów
Napisano 21 Aug 22:07
Content tak jak już pisałem mam Ci za złe to, że zrobiłeś co zrobiłeś ale to nie znaczy, że Cię skreślam. Aktualnie oczekuję po prostu poprawy, nie jest mi na rękę was mutować/gagować/banować bo ja tego nie chcę, ale nie pozostawiacie mi wyboru bo nie chcecie się zastosować do naszych zasad. Czas leczy rany ale niesmak pozostaje zawsze.Na razie dam Ci samego ungaga.