Gapiostwo podczas zgłaszania
0
1 postów
Napisano 28 Dec 10:24
nie dawno dzisiaj, grałem na serwerze [PL] BrygadaGraczy.pl [TURBINE] i był na nim taki koleś o nazwie "the scoot gaming", który wyzywał innych od "fucking kids" i innych takich w czacie tekstowym. Z tego powodu go zgłosiłem, ale dlatego, że gapą byłem przypadkowo go zgłosiłem z prowokowanie w czacie głosowym a nie tekstowym, zgłoszenie to zostało oczywiście odmówione. Podczas zgłaszania zauważyłem, że fałszywe zgłoszenia mają konsekwencje. Czy poniosę konsekwencje za to przypadkowe jednorazowe zgłoszenie? A jeśli nie to czy mogę go zgłosić jeszcze raz, tym razym poprawnie?
20
49 postów
Napisano 28 Dec 11:03 (edytowany)
Myślę że nie zostaniesz ukarany ale to nie ode mnie zależy. Przy okazji za robienie fałszywych zgłoszeń jest gag (blokada pisania na czacie tekstowym).Jeżeli dalej będzie to robił to możesz go jak najbardziej zgłosić a administracja rozpatrzy podanie i jeżeli nadejdzie potrzeba ukara gracza za przewinienie. Mam nadzieję że pomogłem. Pozdrawiam Borygo.P.S. (Punisher)
383
1025 postów
Napisano 28 Dec 11:39
Jeżeli będziesz często zgłaszał bez powodu to wtedy dostaniesz blokadę na używanie komendy !report. Każdy może się pomylić, a ja zaraz poprawię wygląd panelu dla zgłoszeń by był przejrzystszy. Gracz "the scoot gaming" dostał gaga na 6 dni.