dodać propozycje reportu na serwer jailbreak
13
66 postów
Napisano 25 Jan 15:41
witam brygado mam propozycje aby dodać propozycje reportu na serwer jailbreak nazwa będzie (free kill) czyli jak ktoś z blu zabije bez powodu gracza z red będzie można go zgłosić .pozdrawiam
20
49 postów
Napisano 25 Jan 21:05 (edytowany)
Jeżeli chodzi o free kill to trochę ma to sens, ale wątpię że będą się trafiać tacy gracze którzy będą specjalnie free killować nie znając na przykład zasad jailbreak'a albo jak się w niego gra. Mi się wydaję że nawet jak ktoś dla żartu zrobi kilka free kili to zaraz ktoś zreportuje i admin będzie musiał interweniować bo ktoś dla żartu zabił 1-2 osoby żeby się trochę pośmiać. I może nawet jak się trafi taki "hype" na robienie free kili co rundę to wtedy będzie to trochę wkurzające że co rundę całe red jest zabijane przez blue.I też jedno trzeba podkreślić, red zazwyczaj jest więcej ale mają dostęp tylko do broni białej i pomocniczej a żeby otrzymać podstawową broń muszą wejść do zbrojowni a to też będzie ciężkie, a warden oraz pomocnicy mają dostęp do wszystkich broni i mają leczenie więc szanse są marne dla red że uda się ich zabić lub dostać się do zbrojowni po normalne bronie. Przypominam jest to tylko moje zdanie na ten temat, mówię jak ja widzę dodanie tego powodu do sekcji report.
13
66 postów
Napisano 25 Jan 22:31
bardziej chodziło mi jak to zrobił G R ≡ M S że od razu zabija wszystkich a jak ktoś nie zna zasad to raczej ja albo ktoś inny by mu wytłumaczył i by wszyscy go raczej zrozumieli a jak ktoś to robi dla jaj a większości to się niepodobna no to co to będzie za zabawa jak będą zabijać a ty będziesz ciągle obserwował . a jak chodzi o to admin będzie musiał interweniować to jak byłbym adminem to bym się pytał jak wyglądała sytuacja i chyba to by było najlepsze wyjście ile tego a jak napisałem XD
50
103 postów
Napisano 27 Jan 08:29
Jeżeli chodzi o free kill to trochę ma to sens, ale wątpię że będą się trafiać tacy gracze którzy będą specjalnie free killować nie znając na przykład zasad jailbreak'a albo jak się w niego gra.G R ≡ M S:
+1 za post
20
49 postów
Napisano 27 Jan 09:16
Ewentualnie grotto możesz im powiedzieć żeby wpisali komendę !jbrules przeczytali na spokojnie regulamin i po problemie.A jak wspomniałeś tylko o G R = M S to też mogę powiedzieć że zauważyłem u niego że free killuje i jest toxic czasami co widać na czacie tekstowym jak ktoś patrzy. Zdecydowanie fajniej i śmiesznej jest jak gra się rundę od początku do końca niż jak zabije się wszystkich na początku, trolle były i są od dawna i zawsze się jakiś znajdzie który będzie trolować. Gdybyś miał tłumaczyć cały regulamin zajęło by ci to dłużej niż przeczytanie go a tak to gracze mogą się pytać co znaczy dane słowo w poszczególnym punkcie i można im odpowiedzieć. Wiem że starasz się na admina i to też dobra rzecz ale tam już są admini i nie widzę potrzeby żeby byli kolejni. Tak jak wspomniał Schmeterling raczej rzadko będą się trafiać gracze którzy będą specjalnie free killować nie znając zasad jailbreak.Nawet jeżeli taki gracz robi to specjalnie to admin zainterweniuje jak będzie na serwerze, upomni gracza aby tego nie robił a jak nie przestanie to zostanie on ukarany.P.S. Grotto jeżeli ty myślisz że to co napisałeś jest długie to zobacz mój post w ogłoszeniach i dopiero potem mów że dużo piszesz XD.
+1 za post
13
66 postów
Napisano 27 Jan 10:18
a jak jest taka komenda !jbrules to ok Niewiedziałem o niej kizo jak ty mnie dobrze znasz :) tak staram się o admina, tak jest ich sporo ale czasami zdarza się tak że admin musi kończyć albo musi odpowiedzieć na report też oni są na innych serwerach ale nie wiem czy im to utrudnia dlatego nie będę mówić że potrzebują pomocy ale bym coś tam pomógł
50
103 postów
Napisano 27 Jan 10:28
Tak jak wspomniał Schmeterling raczej rzadko będą się trafiać gracze którzy będą specjalnie free killować nie znając zasad jailbreak.Ale ja ciebie zacytowałem XD
+1 za post
50
103 postów
Napisano 27 Jan 10:30
Jeżeli chodzi o ciebie grotto w administracji to na razie nie, za małe wiedzy o JB masz i zdarza ci się popełnić trochę błędów jako warden.
+1 za post
13
66 postów
Napisano 27 Jan 10:51
spokojnie nie chciałem napisać podania za tydzień czy w tym miesiącu musze się przyzwyczaić i podszkolić z tym trybem znam zasady ale czasem coś nie ogarniam :)
20
49 postów
Napisano 27 Jan 11:34
Aaa dobra schmeterling pojebało mi się XD Jak ogarniesz zasady jailbreaka itd i będziesz spełniał kryteria to myślę że możesz aplikować.
13
66 postów
Napisano 27 Jan 11:41
kryteria raczej spełniam ale jb musze ogarnąć :) dzięki za miłe słowa