Zmiany mapy, spawnprotect - TRADE
0
7 postów
Napisano 27 Jan 13:51
Hi! Propozycję, które dziś przedstawię dotyczą moich dotychczasowych obserwacji na serwerze TRADE.Pierwszą dosyć kontrowersyjna propozycja - zmiana map, możliwość głosowania na nowe mapy. Wprowadzenie owej propozycji mogłoby polegać na wprowadzeniu kilku map na które jesteśmy w stanie zagłosować. Jak wiadomo, wprowadzono restart map, ze względu na ich lagowanie co jakiś czas. Zamiast tego można wprowadzić komendę !votemap - bądź coś podobnego. Zmiana mapy byłaby dostępna dopiero po osiągnieciu określonej liczby graczy, którzy wpisaliby ją (np. 50% serwera). Zmiana mapy z pewnością zniwelowałaby dotychczasowe lagi, ponieważ byłaby zmieniania co jakiś czas. Propozycji map mam kilka, chociaż przy akceptacji tej propozycji można zrobić głosowanie na nowe mapy. :) Moje propozycje: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=454139735&searchtext=trade_minecrafthttps://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1738386261&searchtext=trade_minecrafthttps://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=688207812&searchtext=trade+minecrafti coś dla urozmaicenia: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=637001388&searchtext=trade+minecraftDruga propozycja: SpawnProtect - w aktualnym momencie, niestety ale przy większej ilości graczy ciężko nawet o normalną rozgrywkę (pomińmy, że jest to serwer trade, ponieważ niektórzy przychodzą na serwer dla rozgrywki) W wielu przypadkach, kiedy jedna z drużyn ma przewagę często wykorzystuję swoje postacie oraz nie pozwala nawet na odpowiednie zrespienie się, ponieważ zostają od razu zabici. Niestety, ale aktualny SpawnProtect to w aktualnym momencie zbyt mały czas, który pozwalałby na wydefowanie nawet własnego spawna. Proponuję więc dodanie dłuższego czasu, który pozwoliłby na jakąkolwiek możliwość obrony własnego spawna. Ostatnim czasem ciężko było cokolwiek zrobić przez 20-25min, ponieważ wielu upierdliwych oraz psujących graczy stara się wykorzystać wszystko, żeby zabić na centralnym spawnie. Nie oszukując jest to poważny problem, ponieważ jedynym rozwiązaniem na to jest pozostanie końcu spawna oraz oczekiwanie aż może się im znudzi. Propozycję będę dopisywać bądź tworzyć nowe tematy, póki co chciałem zobaczyć jaka będzie reakcja oraz, czy uda się coś wdrożyć :)Do następnego!
0
7 postów
Napisano 27 Jan 14:19
Ciężko jest ująć wszystko na jednym zdjęciu, jednakże osoby, które bardzo często utrudniają innym graczom rozgrywkę to typowy: Oliwerus, Alastor, 24hour oraz cygan, którzy na wszystkie sposoby starają się zabijać osoby na spawnie. Jest to nie dość, ze irytujące to przz jakiś czas trzeba stać na spawnie, ponieważ okupuję go za dużo graczy i tak właśnie psują oni rozgrywkę innym. Zdjęcia po wejściu niedawno na serwer:> https://imgur.com/a/FiQ4RnE
50
103 postów
Napisano 28 Jan 16:22
Nie wiem po kiego luja wypisujesz osoby, które po prostu grają sobie w grę. Co do spawn protect można by pomyśleć ale imo wystarczy po prostu się postarać/zgrupować i tyle :/.
0
7 postów
Napisano 28 Jan 19:32
Hmm - ponieważ są ta stali gracze, którzy wykorzystują każdy dostępny element do wbijania sobie rankingu czy statystyk. Niech gracz będzie równy graczowi. A co do zgrupowań, wiele razy gracze (w tym ja) staramy się jakoś, jednakże po długich chwilach się po prostu odpuszcza i czeka jakiś czas, aż w końcu odpuści enemy.
50
103 postów
Napisano 29 Jan 07:00
Przez "każdy możliwy element" masz na myśli nie łamanie regulaminu przy okazji? Jeżeli tak to oni po prostu grają w grę kekw.