Decyzja odnośnie grupy BrygadaStompers(real)
672
1855 postów
Napisano 2021-02-28 20:28
Ostatnio natrafiłem na grupę steam "BrygadaStompers(real)" przez przypadek, ponieważ jeden z ich członków napisał na czacie:2021-02-27 12:32 حطام سفينة: "czepeel przestan kopac bitcoiny "
Na pierwszy rzut oka widzimy wzmiankę o tym, że nie jest to wojna - (spojler) jeszcze nie. Zrobiło się ciekawie no ale sprawdźmy o co chodzi i tak przechodzimy do dyskusji: "What are we stomping? What is Brygadagraczy?"
Wklejmy tekst pierwszego lepszego tłumacza."137.74.0.40:28095 (polski serwer casual) stompujemy go ponieważ ma dużą siłę przebicia(youtuberzy) naszym celem jest stompowanie rankingu tam jak i polskich obywateli.(brygadziści}"Czyli serwer jest popularny więc będą na nim "stompować" ranking i naszych graczy. Jakie niszczenie rankingu serwera? Chodzi o ranking serwera jako po popularności czy ranking wśród graczy? Bo tak naprawdę nie wiadomo o co chodzi. Słowo "stomp" ma negatywne i agresywne znaczenie. Więc już mi się nie podoba szczególnie, że w przyszłości może przekształcić się w coś złego, ponieważ na pierwszej stronie jest wzmianka o "wojnie". No dobra, ale sprawdźmy parę osób, które należały do tej grupy.
No i wszystko jasne, większość osób była u nas karana. No kto by się spodziewał? Ot kolejna grupa osób, które mają/miały do nas problem więc posypały się bany. Bo nie zamierzałem tracić na to czasu.Oczywiście hehe ban za nic jak zawsze ;)Napisał do mnie Lit (założyciel grupy) oczywiście jak zawsze wszystko to tylko "troll". Nikt nie miał zamiaru nic złego zrobić. Chodziło o tzw. "pubstomp" a to ma inne znaczenie niż "stomp". Szkoda, że pomylił te słowa podczas tworzenia grupki. Na początku zaoferował usunięcie grupy w zamian za unbany, ale powiedziałem mu, że usunięcie grupy to dopiero początek do rozmów. No ale zmienił opis i temat tej dyskusji, a następnie nie chciał usunąć tej grupy pomimo, że zaproponowałem stworzenie jej na nowo na "czysto", bez tekstów odnośnie "wojenek" niszczenia rankingu serwera itd. Oczywiście pozapraszali więcej osób żebym nie wiem np. zbanował większą ilość osób. Pododawali sobie #freestompers do nicków a jeden spamował tym na serwerze. No ale teraz ta grupa nie ma treści, za które zbanowaliśmy wtedy członków. Jednakże nadal według mnie została stworzona w celu ofensywnym i nie obchodzi mnie teraz to, że starają się to ukryć. Po przemyśleniu sytuacji i wzięciu pod uwagę tej "pomyłki" postanowiłem cofnąć dla większości bany ale nie obyło się bez gaga czy mute - do każdego poszedłem indywidualnie. Osoby, które należą do tej grupki nie będą mogły dołączyć na nasze serwery dopóki jej nie opuszczą.
+6 za post