.Buffy i Nerfy.
40
92 postów
Napisano 07 Apr 10:00 (edytowany)
Siema, dzisiaj przychodzę z małymi buffami oraz nerfami dotyczącymi serwera boss.Zaczynając od klas, moim jedynym pomysłem który polepszył by rozgrywkę to zmienienie czasu odradzania medyka.1 śmierć: 40 sekund.2 śmierć: 80 sekund.3 śmierć: 120 sekund.Jeżeli medyk umrze po raz 4 to czas odrodzenia dalej trwa 120 sekund.No i teraz bossy. Do bossów mam nieco więcej buffów oraz nerfów, a dokładniej tak:Mario:Rage: Im więcej jest odrodzonych luigi, tym mniej mają życia, najmniej mogą mieć 250 HP, a najwięcej 750 HP.(Jak wiemy czasami nawet w sytuacji gdy został 1 red, to luigi miały 1000 HP co było strasznie niesprawiedliwe w stosunku do red, więc stąd ten pomysł).Saxton Hale:PPM: Zamienienie quickstompa na scare'a, na 2 sekund. (Według mnie wtedy boss był by bardziej użyteczny).Rage Sniper:Rage: Znerfienie obrażeń snajperki o 50%.PPM: Znerfienie obrażeń od pm'a, o 25%.Broń: Znerfienie obrażeń lub zamienienie broni na inną, np: bandyta z buszu lub plemienne ostrze.(Ten boss ostatnimi czasy stał się bardzo OP i dużo graczy chcę aby został on znerfiony, stąd ten pomysł).Bonk Boy:Rage: Zamienienie aktualnego rage'a na scare'a z uberem na 6 sekund. Jego aktualny rage to wymuszona drwina schadenfreude.(Czasami szpiedzy przebierali się za blue, przez co rage'a na nich nie działał co zdecydowanie irytowało, więc dlatego myślę że scare będzie lepszą opcją niż obecny rage).DemoBoom:Rage: Lekki buff do obrażeń z granatnika, są one zbyt małe i przez to ten rage jest bez użyteczny. PPM: Lekki buff do obrażeń z wyrzutni bomb samoprzylepnych, są one zbyt małe i przez to ta umiejętność jest bez użyteczna. Jan Paweł: Rage: Zmniejszenie długości ubera. PPM: Zmniejszenie prędkości strzelania z kuszy, oraz lekki buff do obrażeń kuszy.Stalin:Rage: Lekkie znerfienie prędkości strzelania z miniguna oraz zwiększenie jego obrażeń. Gangplank: Rage: Zamienienie aktualnej broni czyli działa nawalonego na żelaznego bombardiera. Od 1 gracza ma 1 bombkę, od 2 graczy ma 2 bombki, od 4 graczy ma 4 bombki i od 8 graczy ma dodatkowe 4 bombki w zapasie.Badassenginner: Rage: Chwilowe zmniejszenie obrażeń od działek, a dokładniej przez 1 sekundę po odpaleniu rage'a, działka biją po 2 HP, a po tej sekundzie biją już normalnie. Wheatley: Zamienienie tego bossa na Vaginner'a.Umiejętności Vaginner'a. Rage: Scare oraz uber na 6 sekund.E: Push.Reszta tak samo. Mam nadzieję że moje pomysły wejdą w życie i serwer boss będzie o wiele lepszy.Pozdrawiam Punisher :D.
+1 za post
24
39 postów
Napisano 07 Apr 10:14
Ogólnie większość tutaj zmian to świetne pomysły. Z propozycji jedynie bym zmienił u bonk boy'a broń na piaskuna, żeby na rage miał piłeczki, które więcej biją w zależności od przebytego dystansu. U gangplanka nie zmieniałbym broni, bo akurat działo nawalone pasuje do postaci pirata. Podsumowując, zmiany na + dla serwera Boss.
+1 za post
28
119 postów
Napisano 07 Apr 13:44
Co do snajperki rage snipera ja bym zmniejszył mu obrażenia o 30%. Zabierałby wtedy 35 obrażeń.DemoBoom powinien mieć większą linie rażenia swoimi bombami, ale też powinny wolniej wybuchać, żeby gracz miał czas na odsunięcie się od tej bomby (bomba z wyrzutni powinna się dozbrajać jak ta na szkockim oporu)"Badassenginner:Rage: Chwilowe zmniejszenie obrażeń od działek, a dokładniej przez 1 sekundę po odpaleniu rage'a, działka biją po 2 HP, a po tej sekundzie biją już normalnie."1 sekunda to za mało na sensowną reakcje, moim zdaniem optymalna liczba to 2 sekundy.Co do zmienienia bossa wheatley na vaginner'a jestem na takOd siebie to jeszcze bym poprawił wszystkim klasą ciężkim delikatnie prędkość bo dostają po dupie od każdej klasy (Wyjątek to ten Cyklop). Myślę, że to poprawiłoby fun z grania nimi bo nie byliby tacy wolni jak zwykły gruby.
71
135 postów
Napisano 07 Apr 13:44
Znerfilbym zasięg eksplozji u gangplanka bo jest większy niż bebech mojego starego
+2 za post
558
1489 postów
Napisano 07 Apr 15:29
Prawie wszystkie pomysły z tematu zostały wprowadzone, niektóre z małymi modyfikacjami. Nie zamieniłem Wheatley'a bo to na dłuższą chwilę więc innym razem.
+2 za post
3
35 postów
Napisano 10 Apr 13:39
sztos masz +1 czepeel