Propozycja odnośnie nowego trybu
2
4 postów
Napisano 21 Jul 16:42
Witam, chciałbym zaproponować administracji oraz graczom sieci BrygadaGraczy, pewną propozycję. Dotyczyłaby ona otwarcia nowego trybu typu Surfing lub JumpAcademy.(Dla osób ktore nie wiedzą na czym polegają te mapy napisze poniżej)Jump Academy - Generalnie gracz ma nieskończone zapasy amunicji i zdrowia, a każde niespełnienie wymagań danego skoku przeniesie nas z powrotem na jego początek. Jump Academy to mapa powszechnie używana do sprawdzenia, jak dobry jest gracz w umiejętnym skakaniu (tzw. Rocket Jumping) Jump Academy zawiera serię trudnych skoków, często wymagających umiejętności i technik, które są rzadkie lub niemożliwe do wykonania w normalnej grze. Dlatego według mnie, graczom sieci BG przydałaby się nauka rakietowych skoków na inne tryby typu: Saxton Hale, Casual, Crits etc.Surfing - Surfing to mod, który powstał w Counter-Strike i od tego czasu stał się popularny w Team Fortress 2, CS:GO i CS:S. Surfing polega na wpadaniu na pochyłe ściany (powszechnie określane jako „rampy”), co powoduje, że gracz szybko przyspiesza i osiąga bardzo dużą prędkość. Gdy gracz osiągnie koniec rampy, jego prędkość zostaje zachowana. Jest to tryb typu relaksacyjnego gdzie możemy na spokojnie sobie "posurfować" Kończąc moją sugestie odnośnie tych trybów, mam nadzieje że wam się ona spodoba i że zostanie pomyślnie rozważona. Jeśli jest brak środków na otworzenie jednego z tych dwóch trybów to [EU] BrygadaGraczy.pl [MGE] jest najmniej aktywnym serwerem i moglibyście go zamienić.
+1 za post
13
63 postów
Napisano 21 Jul 17:09
Z serwerem surf można spróbować, ale według mnie mapy jump academy są nudne i z pewnością taki tryb znudziłby się po tygodniu. Natomiast serwer MGE powinien zostać zlikwidowany, gdyż gra tam tylko mniej niż 6 osób (bazując na gametrackerze).
66
194 postów
Napisano 21 Jul 18:24 (edytowany)
Oczekujecie dużej stałej ilości graczy na mge XD ?no to bruhJak chodzi o te pomysły to prędzej surfing ,ale i tak by to pewnie nie wyszłoAktualnie wydaję mi się że naprawdę żaden nowy serwer nie ma sensuNo chyba że minecraftowy albo sezonowyJak chodzi o serwer sezonowyto były by tam robione różne tryby/rzeczy na miesiącnp. zombie rush,podany wyżej surfing,medieval,deathrun,dodgebowl,randomizer,i wiele więcej+Robiono by ankiety ,które ułatwiałyby wybór na następny miesiąc
13
63 postów
Napisano 21 Jul 22:16 (edytowany)
Odp do Quasil'a:Nie oczekujemy dużej ilości graczy na serwerze MGE Brygady (min. 8 graczy może być dobrą liczbą). Serwery surfingowe w zagranicy cieszą się nawet nie małą popularnością, ale nie wiadomo jakby to wypadło na polskiej scenie serwerów. Więcej serwerów minecraft nie potrzeba, gdyż ten z mapą " Trade mc realms" już umarł, więc mogłoby być podobnie. Taki serwer sezonowy nie byłby łatwy do utrzymania (lagi, aktywność), a z tymi ankietami to nawet ciekawy pomysł.
66
194 postów
Napisano 21 Jul 23:26 (edytowany)
Serwer minecraft taki minecraft ,a nie bruh