Podanie na administratora serwera: JailBreak
74
137 postów
Napisano 18 Aug 10:44
Mariusz czekam na powrót Na tak
48
142 postów
Napisano 18 Aug 16:37 (edytowany)
Gotharski co innego robił Mariuszek, co innego wy. Nie chodzi tylko o sytuacje, które działy się gdy poleciały gamebany. Nie wiem skąd ty wziąłeś, że Schmetterling ma jakąś zorganizowaną grupkę znajomych do wyzywania was xd. Gdy widzimy lub dostaniemy cynk, że ktoś odwala palmę to reagujemy, aczkolwiek nie będę nikogo karał za to, że wyraża swoją opinię o was podczas rozmowy ze swoim znajomym na prywatnym czacie.A co do podania Mariuszka to jestem na tak, ale widząc wczorajszą akcję- trochę więcej cierpliwości :P
100
260 postów
Napisano 18 Aug 17:35 (edytowany)
każdy coś ma za ...może trochę Gotharski przesadził ale no...
74
137 postów
Napisano 18 Aug 18:22 (edytowany)
Nawet Piotr gryf nie wie co tu się odpierdala
39
66 postów
Napisano 18 Aug 18:31 (edytowany)
Nie chciałbym tutaj spamić pod tym podaniem wiadomościami nie związanymi z tematem więc napisze swoją ostatnią wypowiedź nie związaną z podaniem. Szczerze nie chce się kłócić i mam tak słowne "wywalone" w to, jak myśli o mnie schmetterling po jakiejś akcji bo każdy ma swoje zdanie o danej osobie. Powiedziałem, że schmetterling ma znajomych (z administracji) oraz przydupasów serwerowych i to można właśnie nazwać grupką taką. Tak jak wcześniej napisałem, mam szczerze wywalone co o mnie ludzie piszą na prywatnych rozmowach ale denerwuje mnie fakt, że osoby z krągu tych co wielbią motyla (motyl nie ma na to wpływu więc nie denerwujcie się, że to tak nazywam) po sytuacji z gamebanami mnie wyzywali i prowokowali nas wszystkich związanych ze sprawą, tylko mnie oraz Quasila. Mariuszek sporadycznie trolluje na serwerach ale nie do tego stopnia by dostać bana. I mam tutaj takie małe pytanie, co zrobiliśmy tak naprawdę innego niż ta sprawa związana z trollem gdzie przypomne był Mariuszek i odpierdalał gorszą maniane od nas? Jeżeli uważasz, że przypierdolenie się do godzin motyla ponieważ nie grał na serwie a przypierdalał się do każdej rzeczy o którą dajemy propozycję oraz proszenie o zmiany w regulaminie by się lepiej grało na serwerze jest dla was gorszym zachowaniem od robienia rp oraz wyzywanie graczy. No spoko.Jeszcze jedna sprawa, czy ty kuba jesteś za przeproszeniem ślepy? Nie chodziło mi o sytuację z wyzywaniem nas na privie tylko na waszym publicznym serwerze na discordzie oraz na serwerach przez graczy oraz administrację. Ludzie sporadycznie wyzywają quasila jak coś chce normalnego napisać na chacie a nie, że mnie motyl wyzywa na privie. Jeszcze napiszę, że tak naprawdę do nikogo z was tak naprawdę nie mam nawet do schmettera. Tylko wkurwia mnie ten fakt, że osoby za nasze akcję nas wyzywają i nikt z tym nic nie robi oprócz napisanie przez czepeela jednego posta na temat by nas nie wyzywać i potem nie reagowanie na to jak osoby prowokują nie rzadko sytuację w naszą stronę. Tyle ode mnie.
+2 za post
39
66 postów
Napisano 18 Aug 21:50
A teraz przyszedł czas na mariuszka, dlaczego jestem na tak? Jestem dosłownie tego samego zdania co shmetter. Mariuszek jest jednym z nielicznych osób która potrafi uciszyć graczy jeżeli jest taka potrzeba. Ma wieloletnie doświadczenie w graniu na tym trybie oraz był wcześniej administratorem serwera. Zasługuje na miano administratora ponieważ nie odjebał nic i nie stracił administratora przez jakąkolwiek sytuację tylko po prostu zwolnił się z posady administratora. Mogę nawet stwierdzić, że mógłby być jednym z najbardziej ogarniętych osób w administracji. Jestem na tak :)
+1 za post
23
53 postów
Napisano 19 Aug 01:44
Jestem na tak, prawilny z niego człowiek, bardzo szczery, zajebiście się z nim gada, jest ogarnięty. Pozytywów można by przypisywać jeszcze więcej, jednakże można go podsumować w jednym stwierdzeniu.Mariuszek to zajebisty człowiek.
15
27 postów
Napisano 27 Aug 20:44
Jestem na tak● Dobrze się prezentuje● Potrafi prowadzić + zazwyczaj siedzi w blue● Ma duże doświadczenie bo już był administratorem● Nie łamie regulaminu● Jest kreatywny● Dużo przegranych godzin na serwerze● Lepsze podanie od innychZ minusów jest tylko jego nie wielka aktywność ale myślę że może ją jeszcze poprawić
10
9 postów
Napisano 27 Aug 21:40
jestem na tak wspanialy chlopak
563
1529 postów
Napisano 31 Aug 21:31
Odrzucam, brak zgłoszeń.