JB Pokaz setów nonsens
121
240 postów
Napisano 06 Nov 00:00
Nie wiem po co pisałeś w sprawie trzeciej osoby do dyskusji skoro i tak masz gdzieś jej zdanie :PPPP.
+2 za post
0
1 postów
Napisano 06 Nov 00:34
cały ten post jest śmieszny chcecie zakazać ludziom bawić się w coś co wam nie odpowiada bo jesteście zabijani Klejson napisał o takiej komedzie !wear a skoro jesteście zabijani mimo "ładnego" setu to oznacza że komuś może się nie podobaćpo drugie dla ciebie gimbus może być brzydki dla kogoś może być ładny skoro myślisz że ktoś kogoś faworyzuje przebierz się za taki sam set logiczne cu nie? Po za tym też są inne zabawy na których jest większa faworyzacja
5
6 postów
Napisano 06 Nov 01:07
Dodam też coś od siebie, może mojej wypowiedzi przynajmniej nie zignorujesz jak wcześniejszych odpowiedzi adminów, lub przynajmniej odpiszesz coś innego niż 5 niemalże identycznych odpowiedzi.Dyskusja na temat tego, czy pokaz setów to faworka, czy nie, wydaje się nie mieć sensu, bo wygląda to jakby absolutnie nie obchodziło Cię zdanie innych w tej sprawie, ale i tak spróbuję - Gdzie jest według Ciebie granica między normalnym prowadzeniem, a faworyzacją? Czy wybranie zabawy, na której wiesz, że ktoś jest dobry (np. sweeper czy pokemony), jest faworyzacją? Czy przepuszczenie 3 osób na deathrunie, a dopiero aktywowanie pułapki osobie czwartej to faworyzacja? Jeśli chcesz doszukiwać się faworyzacji w każdym najdrobniejszym aspekcie prowadzenia rund, to zapewniam, że znajdziesz o wiele więcej przykładów, niż te zaprezentowane w Twojej "propozycji".Dlaczego napisałeś post tylko o pokazie setów (również przywołując później kuchnię), a ominąłeś chociażby pokaz talentów? Zakaz pokazu setów czy kuchni jedynie przyniósłby nowe zabawy do, tak jak to określiłeś, "nabijania kurio", np. "Pokaz rapowania", "Pokaz rymowania", "Konkurs recytowania".Z faktem, że niektórzy prowadzą pokaz setów tylko po to żeby pozabijać sobie osoby, których nie lubią, nie będę się kłócił, bo wiem jak jest. Jednak zakaz owej zabawy niczego nie zmieni, bo takie osoby znajdą inny sposób, żeby to robić (chociażby wymienione przeze mnie wcześniej pomysły na zabawy). Za to, że niektórzy prowadzący faworyzują podczas tych zabaw, nie obwiniaj samych zabaw, lecz osoby prowadzące. Wiem, że jest wiele osób które absolutnie nie zwracają uwagi na to kim jest osoba, która coś prezentuje, ale również zdaję sobie sprawę z tego, że są osoby, które czasami faworyzują na takich zabawach. Tacy już są ludzie. Jednak tak jak wcześniej wspomniałem - można twierdzić, że faworyzowanie odbywa się w każdej rundzie, zależnie od tego, jak bardzo chcesz się czepiać.
+1 za post
2
6 postów
Napisano 06 Nov 14:00
Dobra panowie zacznijmy od tego, że jeżeli mam inne zdanie i się z waszym nie zgadzam to nie jest jak to napisał schmetterling " i tak masz gdzieś jej zdanie" nie, nie "mam gdzieś" zdania innych jeżeli bym "miał gdzieś" wasze zdanie to bym zakończył wszystko po pierwszym poście i nie odpisywał na każdą odpowiedź (jeżeli odebraliście to tak że mam was gdzieś no to najmocniej mi przykro). Oczywiście że na każdym kroku znajdziemy faworyzacje w mniejszym lub większym stopniu, podświadomą lub nie, ale zakaz zabijania (a nie zakaz zabawy jak to dududek napisał) utrudnił by ludziom typowe faworyzowanie bo zamiast typowego zabicia kogoś mógłby np. wynagrodzić go nie braniem udziału w następnej mini grze, nie wykluczyło by to faworyzacji ale by dało szanse na przeżycie innym których warden np. nie lubi (nie jest to rozwiązanie problemu faworyzacji lecz ominięcie go w pewnym stopniu ponieważ nie da się go rozwiązać w 100%). W poście moim chodziło głównie o to żeby zaproponować zmianę sposobu wynagradzania takich zabaw a nie całkowite ich zakazanie a i na koniec, zabrałem się za pokaz setów tylko z błahego powodu że najczęściej widzę go na serwerze i owszem robi tak tylko część ludzi a nie wszyscy na koniec może się powtórzę, ale to jest propozycja i każdy ma prawo do własnego zdania to ,że ja mam inne niż wy nie oznacza że was nie słucham po prostu się nie zgodziliśmy w tej akurat kwestii ;D.Dzięki za wysłuchanie i Siemka :)
17
105 postów
Napisano 06 Nov 16:27
jedyne co jest bezsensu to to że jak się nie ma kosmetyków albo ma się ich mało ale słabe to ta zabawa jest słaba
26
62 postów
Napisano 06 Nov 23:25
Ja nwm grotto czy ty czytałeś to co napisaliśmy? Istnieje komenda !wear. Pozwala ona założyć jakikolwiek kosmetyk jaki wyszedł do gry, co sprawia że to co powiedziałeś jest bez sensu.