Odwołanie od perm muta i gaga
0
2 postów
Napisano 27 Nov 11:33
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/versmanSteamId: STEAM_0:0:66696485Data wydarzenia: 2017/2018 (Lata temu)Treść odwołania: Pisalem juz jakis czas temu odwolanie w sprawie perm bana ktore zostalo rozwazone pozytywnie. Perm byl polaczony z mutem i gagiem na to wychodzi. Przez ostatnie miesiace nie przeszkadzala mi zbytnio mozliwosc braku czatu i voicechatu ale coraz czesciej nie moge np. odpowiedziec prostego "Czesc" jak ktos sie ze mna wita, co kolokwialnie mowiac ssie. Generalnie to chcialbym unmute/ungag jak zwal tak zwal do najprostszych potrzeb, jak widac przez miesiace mi to nie przeszkadzalo w graniu na serwerze. Dodam ze po zdjeciu perma nie mam namelocka ani innych rygorow zwiazanych ze zdjeciem perma, wiec wszystko powinno zostac zdjete przy odbanowaniu.
6
23 postów
Napisano 27 Nov 11:53
Długi okres czasu minął od dostania muta i gaga myślę że versus już zmienił swoje zachowanie przez ten czas jestem za ungagiem i unmutemdla danego użytkownika
154
567 postów
Napisano 28 Nov 19:46
Są ludzie, którzy celowo i świadomie tak nam zaszkodzili, że nie dostaną już u nas szansy (w Twoim przypadku cała sytuacja z truperem, raidowanie nam dc i forum, robienie na nas bardzo obraźliwych filmików, ogólne wyzywanie nas i serwerów). Ty jesteś jedną z tych osób ale w porównaniu do innych masz możliwość gry. Mimo, że było to dawno nie zmienia to faktu, że takie oczernianie i wyzywanie zostawia po sobie ślad na bardzo długo. Możliwość gry musi Ci wystarczyć.