Odwołanie od Gaga
1
12 postów
Napisano 11 Jan 12:18
Link do profilu : https://steamcommunity.com/profiles/76561198209813600/SteamId: STEAM_0:0:124773936Data wydarzenia10.01.2022 Treść odwołania: Dostałem Gaga wczoraj za regularne prowokowanie administracji napisałem chyba na czacie jak pamiętam Nick admina żeby się o coś spytać. Moim zdaniem to nie jest prowokowanie administracji bo to nie jest powód do prowokowania proszę o wysłuchanie mojego odwołania dziękuje ozięble
8
23 postów
Napisano 11 Jan 13:00 (edytowany)
Gaga nie dostałeś wyłącznie Ty, ale dostał cały trójkącik próbujący mnie prowokować od iluś dni. Nie wiem od kiedy na serwerze zaczęliście sobie wygadywać rzeczy typu ,,Dudkowi to na Sparrowa kablują na priv i potem Sparrow ma przez to problemy"; ,,Dudek jest najmniej lubianym adminem na serwerze, chyba go jedynie dzieciaki 12-letnie lubią" (chociaż to może prawda, bo też mówiliście że to Wy wiecie co wszyscy gracze o mnie sądzą); ,,Niech inni admini nic nie robią i jak dudek będzie sam to w końcu odejdzie z administracji bo będzie za dużo reportów". Odnosicie się do mnie zamiast po nicku to mówiąc "d-word" (zabawne na początku, przyznam, ale szybko robi się to nużące). Ty oraz pozostała dwójka, która dostała gaga próbujecie kręcić gównoburze nie wiem od kiedy, nie wiem po co, ale wiem że robicie to za to, że dostawaliście ostatnio ode mnie kary (przynajmniej Coën i Hoi4 Enjoyer ostatnio dostali bluebany ode mnie, nie wiem co Ciebie w to wkręciło). Kary, które dawałem są i tak krótkie, bo w obu przypadkach bluebanów były one w bardzo krótkim odstępie czasowym od poprzedniej kary, więc powinny być dłuższe. Będę miał to na uwadze i następnym razem po prostu będę dawał kary takie, jakie powinienem. Przepraszam, że próbowałem być łagodny.W którym momencie dnia bym nie wszedł - popołudnie, wieczór, środek nocy - słyszę jak wygadujecie jakieś bzdury na mój temat i próbujecie mnie oczerniać. Doceniam to, że Wasza trójka rozmyśla o mnie przez całe dnie, ale nie jest to odwzajemnione.Również odnośnie mojego wcześniej wspomnianego bycia łagodnym - nie dostaliście przecież tych gagów za pierwszym razem gdy słyszałem, co o mnie mówicie. Zastanawiałem się, czy akurat Tobie nie dawać krótszej kary niż pozostałym, ale zmieniasz swoje zachowanie zależnie od tego czy chcesz się przypodobać mi, czy Twoim kumplom, więc dostałeś taką samą karę.
1
12 postów
Napisano 11 Jan 14:40
Dziękuje i rozumiem nie chce tym zachowaniem przypodobać nikomu przepraszam za moje zachowanie i będę się starał traktować graczy serwera z szacunkiem i kulturą tak samo administrację .
1
12 postów
Napisano 11 Jan 14:44
przepraszam jeszcze raz za to co wygadywałem ta twój temat
170
648 postów
Napisano 11 Jan 15:33
Kara była słuszna, musisz ją przeczekać.