TradeMinecraftNeon
9
28 postów
Napisano 2022-01-26 20:50
TradeMinecraftNeon jest serwerem który swoje lata świetności ma już trochę za sobą. Obecnie mierzy się z mocnym wyludnieniem i z czasem traci coraz więcej graczy. Uważam jednak ,że ten proces nie jest nieodwracalny a to czego potrzeba temu serwerowi to między innymi aktualizacja mapy która obecnie jest na wersji v182. Proponowałbym zmienienie tej wersji na v184 dlatego ,że dodaje ona nowe lokacje a także rozwija te już istniejące co analogicznie spowoduje powiew świeżości i możliwie przyrosty nowych graczy. (Bądź spowoduję powrót starych graczy)Drugą sprawą jest pokazanie graczom ,że serwer nie jest porzucony przez właściciela. Myślę ,że całkiem ciekawą i mile widzianą zmianą było by zmienienie mapy na zimową (bo takowa wersja również istnieje) w okresie zimowym. Pisze o tym z racji iż zauważyłem ,że w okresie koło noworocznego na serwerze widać coś na wzór fajerwerków a w okresie świątecznym na kotwiczce pojawiają się ozdoby. Ostatnią i zarazem bardzo ważną kwestią jest administracja której na neonie nie ma co sprawia wrażenie ,że serwer jest dość mocno odstawiony na bok. Sam jako jeden z weteranów tego serwera składałem podanie na administratora i chodź mimo tego ,że zrozumiałem iż nie koniecznie muszę być postrzegany jako dobry materiał na admina co skutkowało odrzuceniem mojego podania nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego wiele innych ludzi których także można śmiało nazwać weteranami serwera nie dostało szansy sprawowania pieczy nad serwerem w momencie kiedy było to naprawdę potrzebne. Piszę tą propozycje nie dlatego ,że nudzi mi się na serwerze a dlatego iż obawiam się ,że jeśli proces wyludniania się serwera będzie dalej postępował może to poskutkować zupełnym brakiem graczy a w konsekwencjach jego usunięciem. Rozumiem ,że nie wszystko o czym piszę może być w zasięgu właściciela lecz mimo to chciałbym jakichkolwiek zmian albo chociaż dialogu pomiędzy graczami a administracją aby ożywić ten serwer. Jeżeli nie będzie możliwości aktualizacji mapy do nowszej wersji zawsze można dodać obiekty które urozmaicą rozgrywkę. Z wyrazami szacunku Nekro.
+5 za post
31
120 postów
Napisano 2022-01-26 21:52 (edytowany)
Jestem na tak. Wiele graczy "znudziło" się tą v182, gdyż jest ona z nami już bardzo długo, przez co niektórzy gracze są znudzeni graniem na tej samej nieaktualizowanej mapie, więc taka aktualizacja na nowszą wersję mapy byłaby korzystna, bo ostatnio właściciel "uciął" sobie "drzemkę" przy robieniu serwerów (w szczególności do TF2), więc w końcu powinien coś zrobić aby było więcej graczy. Po takiej zmianie pewna ilość graczy ponownie mogła by wrócić do neon'a i sloty były by bardziej zapełnione.
+1 za post
125
245 postów
Napisano 2022-01-26 22:50
Owszem, administratorów jest bardzo mało jeżeli chodzi o neona. Jednakże chyba nie rozumiesz do końca problemu. Nie możemy komuś narzucić bycia adminem, musi on sam z siebie wyrazić chęć do pełnienia tej funkcji i napisać podanie z własnej woli. To właśnie z braku zaangażowania graczy oraz tych dosyć często wymienianych wyżej "weteranów" brakuje adminów [a nawet jeżeli takowa chęć się pojawi to zazwyczaj nie jest to zbytnio stosowna osoba na takowe stanowisko], niestety nie posiadamy fabryki moderatorów serwerów :P.