Podanie na administratora serwera: [JB]
1
16 postów
Napisano 31 Mar 22:15
Pawlex, co spowodowało, że jesteś na nie?
28
69 postów
Napisano 01 Apr 01:12 (edytowany)
Głównie chodzi o to że tuż obok jest inny, obiektywnie lepszy kandydat od ciebie jakim jest matkop, a według mnie JB nie potrzebuje dwóch kolejnych adminów.
+1 za post
8
24 postów
Napisano 01 Apr 15:28 (edytowany)
pawlex wgl nie grasz na jb i nie wiesz jaki jest revu więc nie oceniaj odrazu statystyki nie kłamią
+1 za post
0
1 postów
Napisano 01 Apr 16:28 (edytowany)
Jak coś ta wiem dostane bloka z bomby ,ale tak nie mam nic do roboty ,że aż mi się zachciało to zrobić (dodatkowo sam mój wpis nie ma nic odnośnie reva i nie chcę żeby on tu na tym ucierpiał)Generalnie Tachanka to idź pospać na critsachWypowiadasz się na temat jb mając 0 wiedzę o trybie lub o optymalnej ilości adminów itp. (jak już to twoja wiedza kończy się na opowiadaniach wielkiego układacza regulaminów pod siebie i jego przebywania na serwerze może, podkreślam może godzinę w miesiącu jako praktycznie "head admin jailbreakowy")Jailbreak to jest taki tryb w którym zawsze dobrze ,żeby było tych administratorów dużo (i też dobrze jak będą się ze sobą dogadywali). Nawet mówiąc ,iż to jest tryb 4Fun wymaga on osób, które będą ogarniały często dziejące się tam szambo. KonkluzjaKolejny rok Tachanki gdzie wypowiada się na tematy o których nic nie wieSerdecznie Pozdrawiam
641
1749 postów
Napisano 01 Apr 17:42
Grasz i czasem zgłaszasz. Po sytuacji z quasilem, który udostępniał screeny z admin rooma dla swoich kolegów nie mogę przyjąć nikogo do administracji, kto jest w "koleżeńskich" relacjach z osobami, które są u nas w jakiś sposób permanentnie ukarane. Tak jest i w Twoim przypadku. Niestety, nie mogę przyjąć Cię do administracji.