Gameplay (mapy jailbreak)
16
65 postów
Napisano 2022-08-08 19:33
1. Dobry dzień, proponuję aby na każdej mapie na trybie JB cele otwierały się automatycznie po 45 sekundach (gdy się otworzą bez nakazów jak i zakazów jest freeday, tak jak normalnie jest) Po co to, pewnie zapytacie:- Jezeli w blue siedzi nieogar, cele się otworzą i nie będziemy marnowac cennego czasu w druzynie red :D- aktualnie kazda mapa jest losowa, na jednej cele ci sie otwierają po 20 sekundach na jednej wcale a na jednej po minucie :/- Gdy warden na siłe przedłuza - rowniez się otworzą.2. Proponuję również aby ograniczyc muzykę w tle dla map typu ba_amazonjungle (po wyciszaniu muzyki w ustawieniach mapa dalej dudni z tą samą głosnoscią i legitnie, dla niektorych osob jest ona agrywalna, sciszyc mozna ją tylko wtedy, gdy sciszymy całą grę dopiero się ucisza. Bardzo utrudnia ona komunikacje między sobą i wiele razy widziałem jak ktos na nią narzekał.3.Proponuję usunięcie wielu map które poprostu syfią starego dobrego JB, najlepiej jakby ktos nad tym dłuzej usiadł i sprawdził kazdą mape, jest wiele map na których połowa rzeczy nie działa albo są nie dostosowane do aktualnej rozgrywki JB.(Moim zdaniem na siłe dodajecie zbyt duzo map z warsztatu, wole 15 dobrych zbalansowanych map niz 60 spam map zeby były, niech inni gracze się wypowiedzą.Pozdrawiam, Raktuz
61
204 postów
Napisano 2022-08-08 22:14 (edytowany)
1) Na
tak
(Jesli da sie to wgl zrobic). Najlepiej, gdyby było to jednak 30 sekund, na pewno pomoże, kiedy jest np. prop hunt.
2) Nie wiem, nigdy nie miałem problemu z tą mapą.3) Na
nie
. Głosowanie na mapy po coś jest, nikt ci nie każe głosować na mapę, której nie lubisz. Jeśli większość graczy zagłosuje na jakąś mapę, znaczy to, że im się podoba.
+2 za post
24
44 postów
Napisano 2022-08-09 15:08
1. Na tak.2. Raczej jest to niemożliwe, patrząc na to że sama muzyka jest już wgrana razem z mapą. Wątpię, żeby była opcja przyciszenia jej bez przyciszania całej reszty mapy(zabawy, przyciski itp.).3. Na nie. Jedną z głównych zalet tego Jaila jest ogromny wybór map, gdzie każdy znajdzie swoją ulubioną. Serwery gdzie były grane non-stop te same mapy bardzo szybko się nudziły, natomiast tutaj za wyjątkiem 1 lub 2 map, każda mapa jest grana czy to częściej czy rzadziej ale jest grana.
+1 za post
16
65 postów
Napisano 2022-08-09 15:58
Odpowiedź do 2) No właśnie w tym jest problem ze map typu ba_amazonjungle nie da się przyciszyc (muzyki w tle) bez przyciszania całej gry, przez co jest ona bardzo irytująca, bo przynajmniej dla mnie ta muzyka w tle to dudni bardziej niż Kacperek lat 11 na voicechacie xd. Bardzo utrudnia to komunikację jak i prowadzenie jako Warden.