Propozycje JB
5
30 postów
Napisano 29 Sie 00:48
Witam proponuje:1. Gdy do końca mapy zostało 5 minut aby automatycznie odpalało się głosowanie, "Czy chcesz przedłużyć mapę o kolejne x minut" tak/nie. Aktualnie mapy trwają bardzo krótko i nieraz dosłownie wystarcza 3 rundy aby dobiegła końca, moim zdaniem zbyt krótko dlatego takie głosowanie mogłoby być spoko opcja.2. Aby amunicja na każdej mapie w armory się respila i nie było przypadków że jedna osoba zużyła cała amunicję na np trybie atak obrona.3. Aby cele otwierały się automatycznie po 30 sekundach na każdej mapie, bo aktualnie to randomizer raz w ogóle się nie otwierają a raz po 15 sekundach jak na np Minecraft4. Proponuję dodanie nowych opcji dla komendy report:- [BLUE] Przedłużanie- [BLUE] Brak mikrofonu/ słaby mikrofon- możliwość dodania własnego komentarza podczas zgłaszania gracza w menu gdzie akceptujesz i finalnie wysyłasz zgłoszenie.Wydaje mi się że ułatwiłoby to sprawę administracji.5. Po przeglosowaniu o zdegradowania wardena pod komendą !m 1 otrzymuje ta osoba blokadę na blue na 30 minut (po to aby gra była grywalna nawet gdy administracja jest offline, bo co da jedno przegłosowanie jeżeli ta osoba dalej jest w kolejce i co rundę jest to samo...)6. Dodanie możliwości wyciszenia/ zmiany głośności muzyki na danej mapie pod komendą /sound /music, przydałoby się to i to bardzo, niektóre mapy naprawdę za bardzo dudnią w uszy.7. zredukowanie "● JAIL ► Często się buntujesz! Twoja redukcja obrażen: 80%" do max 20% redukcji obrażeń, powyżej 20 gra staje się agrywalna a naprawdę łatwo wchodzą te procenty. Blue ma już wystarczająco buffow jak i Red nerfow aby jeszcze redukować drużynie Red obrażenia o 40+% przez to że się buntują, przeważnie osoby buntują się wtedy gdy Warden jest słaby lub nie ogarnia/ monotonnie prowadzi i dobrze. Kiedyś gdy grałem blue miało poprostu perm kryty i rozgrywka była bez problemu jak i potrzeby wielu nerfow na drużynie Red.Kilka propozycji już było ale zostały one bez odpowiedzi i stwierdziłem że napiszę je bardziej czytelnie oraz wszystkie razem ponumerowane, tak będzie łatwiej.Pozdrawiam, Raktuz.
+1 za post
16
57 postów
Napisano 29 Sie 01:07
Na tak bo tak
0
21 postów
Napisano 29 Sie 10:18
z tą redukcją nie przyjmą a szkoda
1
5 postów
Napisano 29 Sie 13:01 (edytowany)
Zdecydowanie takie dodatki poprawiłyby stan rozgrywki, na tak.
25
75 postów
Napisano 29 Sie 15:09
1) Na
nie
.
2) Na
tak
.
3) Na
tak
.
4) Na
tak
.
5)
Neutralnie
.
6)
Neutralnie
.
7) Na
tak
.
Na większość tych propozycji odpowiadałem w poprzednich postach, dlatego nie rozwijam tutaj mojej opinii na ich temat.
2
6 postów
Napisano 29 Sie 17:40
Na wszystko jestem na takOprócz punktu 5 Ludzie mogą nadużywać komendy degradowania mimo że gracz nie łamał regulaminu.
+1 za post
81
174 postów
Napisano 29 Sie 19:40
Kocham dżejlbrejkNa tak bo tak i tak bo tak
5
30 postów
Napisano 29 Sie 23:09
@domix817 Jednak, by przegłosować takowego wardena musi zagłosować ponad połowa graczy więc ciężko aby było to nadużywane a napewno dałoby to możliwość gry gdy administracja jest offline, bo jak wiemy nieogar co mapę się jakiś znajdzie, wiele razy doświadczyłem granie na jednej całej mapie ciągłego freedaya przez nieogarow co dostawały opiekuna, nie powiedz mi że ty nie xd.
27
35 postów
Napisano 30 Sie 00:19
Co do ostatniej odpowiedzi raktuza czyli punktu 5
Albo przyjdzie taki raktuz, który zacznie krzyczeć, by głosować na niego dla beki.Albo, gdy jest 6 osób. To już tylko kilka.Albo "nudny warden/prowadzenie"Zbyt mocne narzędzie dla takich śmieszków.Uważam, że przesadzacie.Co do tego, co napisałeś. Czy wszystkie osoby, które robiły freedaya były w kolejce? Bo wydaje mi się, że to przez to, że nikogo nie ma w kolejce robią się takie mapy...A co do cudownego podpunktu 7. Czyli ALE JAK TO NIE MOGĘ SIĘ BUNTOWAĆ??????Co rundę się buntujecie i marudzicie, że macie tę redukcję. A powodem tego, że się tak buntujecie jest "nudny warden/prowadzenie"To ciągłe płakanie o tę redukcję jest bez sensu. Chcesz se postrzelać to idź na 2forta, a nie na jaila.Chciałem przypomnieć, że głównym celem red nie jest zbuntowanie się a dostanie życzenia. (oczywiście fajne jest buntowanie ale bez przesady)Najlepsze jest to, że nudny warden jest, wtedy kiedy prowadzi jakaś osoba, za którą serwer nie przepada, albo osoba, która się zająknie XD
0
5 postów
Napisano 30 Sie 16:42
wszystko na tak