Propozycje dotyczące serera [csGO] 2MAPS
noskillpl
4
9 postów
Napisano 03 Sep 19:27
1. Zdaniem moim i kilku graczy, czas jest w dalszym ciągu nienaturalnie wydłużony.2. Boty w dalszym ciągu pojawiają się na rozgrzewce, chociaż myślę, że to nie sprawi takiego problemu, jak były boty w rozgrywce :)3. Jeśli zostanie poprawiony, to będzie super, bo opisany problem dalej występuję.4. Jeśli jest możliwość, prosiłbym o dodanie wymienionych wyżej map, głosowanie na mapy można zostawić normalnie, żeby tylko te dodatkowe mapy się pojawiły w tym głosowaniu.
+1 za post
damiix
0
1 postów
Napisano 05 Sep 21:51
Jak dla mnie jakieś nowe mapy byłyby spoko pomysłem, pula dwóch map po jakimś czasie może się znudzić.
noskillpl
4
9 postów
Napisano 06 Sep 22:41
Było by miło, jak te dodatkowe mapy pojawiły się w głosowaniu. Myślę, że to będzie lepsze rozwiązanie aniżeli czytanie codziennego spamu na chacie na serwerze próśb o zmianę mapy.- Dust2- Inferno- Nuke- Train- Coble
mcnugget
4
24 postów
Napisano 06 Sep 23:40 (edytowany)
Jestem za , choc nie wiem czy nuke by sie podobal bo ludzie moge miac lagi
navinwi777
1
12 postów
Napisano 06 Sep 23:55
Niech dodadzą wszystkie mapy ( takie jakie są teraz a nie jakieś stare ) + cobblestone i zmiana nazwy na FFA. Jak dziś graliśmy traina od razu było większe zainteresowanie, a z tymi FPSami to jest za przeproszeniem pirdolenie bo można ustawić sobie ustawienia na najniższe :)
kuba
5
5 postów
Napisano 07 Sep 19:22
dodajcie aztec dust 2 cooblestone i train plzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
jayjay
0
1 postów
Napisano 07 Sep 19:24
Fajnie by było pograć na jakichś innych mapach np. dd2 lub nuke albo cobbelstone
Czepeel
158
464 postów
Napisano 07 Sep 20:40
Dodano: de_cbble, de_train, de_inferno
noskillpl
4
9 postów
Napisano 10 Sep 22:54
Z racji braku potrzeby tworzenia kolejnych tematów, tutaj można dopisywać ew. kolejne propozycje.- Jeśli by to nie był problem, to można dodać jeszcze stare, ale jakże poczciwe DD2 oraz dla jeszcze lekkiego urozmaicenia Overpassa, kilku graczy również wspominało, że by chętnie czasami na tych mapach pograło, także nie jest to tylko moja opinia.- Dla formalności przerobić nazwę 2MAPS na FFA.- Teambalance w dalszym ciągu wadliwie działa, jak przerzuca to po kilku graczy, tak samo, często wynik zbyt przeważa na jedną stronę, coraz częściej dochodzi do wyników 15-0. Wniosek taki, że teambalance nie działa poprawnie, gdyż nie zwraca on kompletnie uwagi na balans.Jeśli mi coś jeszcze przyjdzie do głowy, bądź ten zostanę przez kogoś poproszony o przekazanie jakiejś racjonalnej propozycji dotyczącej serwera, na pewno dopiszę. Od siebie chciałem dodać, że odkąd pojawiły się na serwerze nowe mapy, widać większe zainteresowanie przez nowych graczy, co myślę jest na + dla serwera. W przypadku na niewyrażenie zgody na którykolwiek z pomysłów prosiłbym o nierzucanie mięsem, tylko ew. kulturalne wypowiedzi, ażeby nie rozpętać wojny. Pozdrawiam serdecznie, noskillPL.
mcnugget
4
24 postów
Napisano 11 Sep 22:23
Jestem za tym dd2 starym i troche autobalance przydalo by sie poprawic