Odwołanie od P.M
0
12 postów
Napisano 01 Maj 18:53 (edytowany)
Cześć,wiem za co dostałem perma mute i nie będę się tłumaczył przesadzałem z wyzywaniem i wulgaryzmami, łamałem regulamin kilka razy. Multikonto też było z mojej strony głupie.Chciałbym przeprosić i poprosić o jedną szansę. Ogarnąłem się i jeśli dostanę unmute, to nie będzie już takich sytuacji.Może być nawet jakiś okres próbny.
24
57 postów
Napisano 02 Maj 22:55 (edytowany)
Ale jak ty to sobie w ogóle wyobrażasz? Przy tak długiej ilości wpisów na liście kar (prawie 50) kolejne odwołanie? Daruj sobie człowieku, naprawdę.
11
49 postów
Napisano 03 Maj 06:37
Z czym do ludzi
47
211 postów
Napisano 18 Maj 19:24
Otrzymałeś już łącznie 16 wyciszeń na czat głosowy więc żeby być sprawiedliwym dla innych to tym razem musisz się wykupić.* Małe przewinienia - jednorazowa "głupia" akcja.20 pln PaySafeCard lub20 pln PayPal lub3 klucze Mann Co.Napisz do Czepeela na steamie lub discordzie.