Napisano 01 Maj 18:53 (edytowany)
Cześć,wiem za co dostałem perma mute i nie będę się tłumaczył przesadzałem z wyzywaniem i wulgaryzmami, łamałem regulamin kilka razy. Multikonto też było z mojej strony głupie.Chciałbym przeprosić i poprosić o jedną szansę. Ogarnąłem się i jeśli dostanę unmute, to nie będzie już takich sytuacji.Może być nawet jakiś okres próbny.
Napisano 02 Maj 22:55 (edytowany)
Ale jak ty to sobie w ogóle wyobrażasz? Przy tak długiej ilości wpisów na liście kar (prawie 50) kolejne odwołanie? Daruj sobie człowieku, naprawdę.
Otrzymałeś już łącznie 16 wyciszeń na czat głosowy więc żeby być sprawiedliwym dla innych to tym razem musisz się wykupić.* Małe przewinienia - jednorazowa "głupia" akcja.20 pln PaySafeCard lub20 pln PayPal lub3 klucze Mann Co.Napisz do Czepeela na steamie lub discordzie.