Radio Serwerowe
ez_muffin
0
1 postów
Napisano 30 Jul 22:44
Gram na waszym serwerze bardzo długo.Spędziłem na nim wiele godzin nie tylko się tradeując ale także aby pograć lub porozmawiać. Wasz serwery są świetne czegoś mi w nich brakuje, szczególnie wieczorem kiedy już nikt zazwyczaj nie rozmawia(20-24). Brakuje muzyki. Wiele ludzi lubi muzykę, a i przy niej lepiej się gra. Przechodząc do rzeczy mam propozycję dodania kilkunastu utworów na serwer.Lub aby były osoby, które o ustalonych godzinach będą puszczać muzę. Mam nadzieję, że moja propozycja przypadnie do gustu wielu graczom i wesprą mnie pod tą propozycją. Wasz gracz :Ez_Muffin
poker
21
157 postów
Napisano 30 Jul 22:51 (edytowany)
Na początku myślałem że jakiś wiersz napisałeśXDA co do pomysłu to jest bez sensu jeśli już miałoby coś takiego być to jako plugin, ale po co taki plugin skoro można sobie po prostu puścić muzykę w tle z ytba, spotify, czegokolwiek?
氏cholipka
4
64 postów
Napisano 30 Jul 22:58
bez sensu, zawsze można z youtube'a czy czegoś podobnego korzystać
Paulina
54
258 postów
Napisano 30 Jul 23:19 (edytowany)
Uważam, że narzucanie dla kogoś swojej muzyki jest bez sensu. Nikt nie musi lubić poszczególnych gatunków muzyki a zmuszać ludzi do słuchania albo do wyciszania sobie też nie powinniśmy. Narzucenie pobierania kilkudziesięciu a nawet kilkuset MB plików piosenek również nie jest fajne dla osób, które mają słaby internet, zaś plugin odtwarzający piosenki w MOTD jest pobugowany i do tego również może powodować spadki fpsów. Nie widzę w tym żadnych plusów.Myślę, że jak już to powinieneś korzystać z yt albo spotify i słuchać sam.