Podanie na Administratora - TF2 [CRITS]
7
17 postów
Napisano 13 Mar 09:39
Imię:
Paweł
Wiek:
17
Nick:
Hopwell
Profil Steam: https://steamcommunity.com/id/hopwell/SteamID:
STEAM_0:1:99550162
Ilość przegranych godzin w grze:
1218
Ilość przegranych godzin na serwerze:
477
Linki do GameTrackera z statystykami godzin: https://www.gametracker.com/player/Hopwell/137.74.0.40:28045/Pytania:1. Czy na serwerze obowiązuje tzw. zasada "mikro +16"?
Odpowiedź:
Nie.
2. Dwóch graczy kłóci się ze sobą, co robisz?
Odpowiedź:
Próbuję swoich sił, aby ich pogodzić lub proponuję im, żeby rozwiązali swój spór gdzieś indziej - a nie na głównym chacie serwera.
3. Młodsza osoba z piskliwym głosem używa voice chat'u, co robisz?
Odpowiedź:
Jeżeli przeszkadza to innym - proszę go o ograniczenie używania voice chatu.
4. Gracz używa voice chat'u z trzeszczącym mikrofonem, co robisz?
Odpowiedź:
Informuję go o problemie oraz również proszę o ograniczenie używania mikrofonu - jeśli innym to przeszkadza.
W miarę swoich sił próbuję mu pomóc z rozwiązaniem probemu.5. Nowy gracz jest trollowany przez innych, np. do wpisania
demos
w konsoli - co robisz?
Odpowiedź:
Oczywiście informuję go, co tak naprawdę ta komenda "robi" oraz przestrzegam go, żeby uważał w przyszłości na to, co mu inni podpowiadają. Ostrzegam również tych trolli, że jeśli sytuacja się powtórzy to będe zmuszony do czasowego zmutowania ich.
6. Dlaczego nadajesz się na stanowisko administratora?
Odpowiedź:
Chciałbym zostać administratorem, ponieważ trochę już gram na tym serwerze oraz jestem praktycznie codziennie na nim aktywny (jest to jedyny serwer, na którym gram większość swojego czasu w TF-ie.)
Oczywiście zamierzam kontynuację gry na serwerze, wsparłem również serwer w postaci zakupu VIPa.Czasami dostrzegam kłótnie pomiędzy graczami lub inne czynniki, które utrudniają grę pozostałym graczom - chciałbym im zaradzić. Umiem również komunikatywnie oraz płynnie porozumiewać się w języku angielskimoraz trochę w języku niemieckim, dlatego nie miałbym żadnych problemów dogadać się z obcokrajowcami grającymi na serwerze. Jestem również osobą spokojną - raczej ciężko jest mnie wyprowadzić z równowagi.Przekleństwa się czasami każdemu zdarzają :). Myślę, że jestem bardziej pozytywnie odbierany na serwerze - może oprócz graczy, których dominowałem :).Coś od siebie:Interesuję się Team Fortressem od około 10 lat - to właśnie na serwerach społeczności spędziłem najwięcej swojego czasu w grze,(zdarza się też zagrać Mann vs Machine od czasu do czasu :p). Moją ulubioną postacią jest żołnierz, mam na nim przegrane większość godzin w grze, a ulubioną bronią jest celny strzał (: A tak poza tym to chodzę do liceum, interesuję się pływaniem oraz tenisem. Jak już wcześniej wspomniałem - wielką pasją jest język angielski oraz niemiecki, jeżdżę również na olimpiady językowe.Thank you for reading my application, have a nice day (:Pozdrawiam, Hopwell.PS.: Sorki za stworzenie nowego konta, lecz na poprzednim zapomniałem hasła oraz uznałem, że sprawniejsze będzie założenie nowego konta.
+1 za post
51
216 postów
Napisano 13 Mar 17:58
Fajne podanie
+1 za post
649
1792 postów
Napisano 24 Mar 23:25
Przyjęty.
+1 za post