Odwołanie - PermMute i PermGaG
szafa82
0
3 postów
Napisano 17 Mar 23:43 (edytowany)
Profil Steam: https://steamcommunity.com/id/premier12/SteamID: STEAM_0:0:49053334Data wydarzenia: Już nie pamiętam ale było to chyba przed 2020r Treść odwołania: Siemano, dostałem PermMute i PermGaga na serwerze Orange. Powód z tego co pamiętam to kłótnia z Adminami a głównie z byłym Adminem Litem (Gdy na jaw wyszły SS co on piszę o graczach) i z Czepeelem. Z mojej strony mogę tylko przeprosić i obiecać, że taka sytuacja już nigdy się nie wydarzy. Brak komunikacji z innymi graczami bardzo przeszkadza w rozgrywce. Pozdro.
Paulina
54
261 postów
Napisano 17 Mar 23:54
Nie sądzę, że się zmienisz.
+1 za post
szafa82
0
3 postów
Napisano 18 Mar 01:18
Sprawa z cholpiką już była dawno temu wyjaśniona i sam cholipka się z tego śmieje ;) Jakoś inni admini typu Fluttershy i kilopomaranczy nie mają do mnie problemu i normalnie z nimi rozmawiam na pw.
Paulina
54
261 postów
Napisano 18 Mar 13:15
Ja nie patrze na podejście innych w stosunku do Ciebie bo z każdym da się dobrze pogadać i zmienić jego perspektywę, patrzę na Twój całokształt do tej pory jako osoba, która jest do Ciebie neutralna. Dostawałeś od nas niejedną szansę i zawsze kończyło się tym samym. Niektórzy ludzie po prostu nie potrafią normalnie się zachowywać dlatego dajemy im możliwość gry, ale bez możliwości komunikacji. Ty jesteś jedną z takich osób i wątpię, że to się nie zmieni.
szafa82
0
3 postów
Napisano 18 Mar 14:28
Tylko że jedyna sytuacja kiedy "wyzywałem/obrażałem" (Na poważnie) Była wtedy gdy lit dostał admina i pytał się pozostałych graczy na serwie jak dać komuś kicka bo sam nie umiał. Druga sprawa wyzywanie graczy? Może i byłem czasami toksyczny ale nie bez powodu, jeśli ktoś pluje jadem na mnie to ja nie będę mu obojętny. A i za to, że pomogłem wam scrinami mojej rozmowy z litem, że nie nadaję się na admina to jeszcze od was dostałem permgaga i permmuta.
Paulina
54
261 postów
Napisano 18 Mar 16:06
Ale my nie patrzymy czy Ty robisz to na poważnie czy nie. Nikt nie będzie nad Tobą stać i się zastanawiać czy Ty robisz coś na serio czy dla beki.Czepeel pluł do Ciebie jadem? Serwer pluł do Ciebie jadem? Czepiałeś się pluginów, czepiałeś się serwera no i czepiałeś się samego Czepela, który nawet nie wiedział kim Ty w ogóle jesteś. Miałeś pretensje do wszystkiego i mówiłeś jakie to wszystko jest złe z naszymi serwerami (oczywiście nie w taki grzeczny sposób jak to określiłam). Przeważnie to Ty byłeś osobą która pluła jadem na wszystko i wszystkich za to, że po prostu są.
Paulina
54
261 postów
Napisano 24 Mar 17:25
Zamykam przez brak odpowiedzi.