Serwer [100% CRITS]
0
4 postów
Napisano 26 Mar 00:02
Witam. Mam propozycję do serwera [100% CRITS]. Przydałby się jakiś plugin do anty-spawnkampu, ponieważ podczas rozgrywki najczęsciej jakaś drużyna spawn kampi i wtedy ludzie nie mają jak grać. Gdy ktoś spawnkampi, to nie da się wyjść z spawnu. To dla dużel liczby graczy jest wkurzające.
253
730 postów
Napisano 28 Mar 14:49
Ciężko karać ludzi za spawncamp, ponieważ ten zakaz nie ma stałej jednoznacznej granicy. Dlatego mamy spawnprotect, ale rozumiem, że to nie wystarcza ze względu na dach. Jednakże wchodzenie na dach jest częścią taktyki stosowanej przez graczy i ciężko im ją tak po prostu odebrać. Osobiście myślę, że wzięcie snajpera / demo / solda wystarczy by zabić kamperów. Jeżeli problem będzie się nasilać pomyślę o modyfikacji mapy.
0
4 postów
Napisano 03 Apr 14:41
Problem się nasilił. Dzisiaj było 20 osób na serwerze. Po dołączeniu do gry po próbie wyjścia z spawna dostałem body shota. Po wyjściu drugą stroną dostałem zastrzelony przez działko i heaviego. Gdy na serwerze było 30 osób SP awn camp się tak nasilił, że nie dało się wyjść z strefy Ubera.
11
51 postów
Napisano 30 Apr 01:59
IMO w grze nie ma czegoś takiego jak spawncamp. Jest po prostu drużyna lub jednostka, która nie potrafi zmobilizować się aby wyjść ze spawna. Wystarczy po prostu podjąć odpowiednie środki m. in. to co napisał Czepeel wyżej.