ungag unmute
3
13 postów
Napisano 28 Apr 16:07
Mój profil Steam: https://steamcommunity.com/id/lovvw/SteamId: STEAM_0:0:141119175Data wydarzenia: z miesiac temuTreść odwołania: Prosil bym o dostanie ungaga i unmuta poniewaz jestem nie winny
+1 za post
87
368 postów
Napisano 28 Apr 16:15
Jak uważasz, że jesteś niewinny to nikt Cie na pewno nie odmutuje ani nie odgaguje. Gaga i mute nie dostaje się za nic :)
+1 za post
3
13 postów
Napisano 28 Apr 16:18
wyzywanie + trolled gag i mute lifetime, jednym z powodow bylo smianie sie z ziomkiem na voice chacie na trade minecraft co raczej nie pownno byc uznawane za trollowanie czy wyzywanie ;P
3
13 postów
Napisano 28 Apr 16:24
Moze i zasłuzone aczkolwiek nie na lifetime :P
87
368 postów
Napisano 28 Apr 16:46 (edytowany)
Po coś mamy regulamin, żeby go przestrzegać a jeżeli go nie przestrzegasz to ponosisz konsekwencje a na ile to my o tym decydujemy nie gracze. Trollowaliście i wyzywaliście wszyscy razem, czego świadkiem był właściciel. Nieważne kto ile trollował robiliście to razem i razem ponosicie za to konsekwencje.Dodam, że teoretycznie banujemy za takie odpierdalanie więc i tak dobrze, że skończyło się tylko na gagu i mucie ;pMoim zdaniem kara jak najbardziej słuszna. Możliwość grania powinna Ci wystarczyć :)
3
13 postów
Napisano 28 Apr 22:21
no tak srednio bym powiedzial , i gdybym to ja zwyzywal to bym to jakos przebolał aczkolwiek no :)
257
751 postów
Napisano 28 Apr 22:42
Jak mnie irytuje to "jestem niewinny". Gdybyś nie wyzywał to byś nie dostał mute. Darliście mordę, mieliście mnie w dupie to teraz ja mam was w dupie. To wy gracie u mnie, a nie ja u was. Nie obchodzi mnie na ile według Ciebie powinna być kara. Bawiliście się świetnie i zmarnowaliście mi czas. Jak masz zamiar się spierać, że jesteś niewinny to nawet nie staraj się o ungaga.
+1 za post
3
13 postów
Napisano 29 Apr 00:11
tylko ze jest tutaj problem gdybym wyzywal i mial ciebie totalnie w dupie to raczej bys mnie tutaj nie widzial mam wrazenie.
87
368 postów
Napisano 29 Apr 11:08
Odwołują się osoby, które zostały ukarane bo złamały nasz regulamin ale żałują swojego zachowania. Ty tutaj przyszedłeś tylko po unmute i ungaga twierdząc, że jesteś niewinny. Ukarał Cię sam właściciel i uwierz mi jesteś winny bo odjebałeś ostro z kolegami. Tym zachowaniem pokazujesz jeszcze bardziej, że nie warto Ci dać drugiej szansy bo zrobisz to znowu bo dla Ciebie to co odjebałeś ze znajomymi było w porządku mimo, że nie było z perspektywy osób trzecich (dostaliśmy zgłoszenia od graczy na was). Skoro nie masz zamiaru się przyznać tylko dalej się sprzeczać, że nic nie zrobiłeś i zachowywać się jakbyś to Ty ustalał tutaj zasady to nie mamy o czym rozmawiać. Nie marnuj naszego czasu i nie licz na zdjęcie kar.Odwołanie odrzucone.