Podanie na Administratora serwera 100% Crits
tvszyszka
3
10 postów
Napisano 10 May 18:03
Imię: PawełWiek: 16Nick: TV SZYSZKA OfficialProfil Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199026935026/SteamId: STEAM_0:0:533334649Ilość przegranych godzin w grze: 515h (czasy ze starego 460H i nowego konta 55H)Ilość przegranych godzin na serwerze: ponad 45hLinki do GameTrackera z statystykami godzin: https://www.gametracker.com/player/TV%20SZYSZKA%20Official/137.74.0.40:28045/Pytania:1. Czy na serwerze obowiązuje tzw. zasada "mikro +16"?Odpowiedź: DeFacto nie, trzeba jedynie mieć mutację oraz nietrzeszczący mikrofon2. Dwóch graczy kłóci się ze sobą, co robisz?Odpowiedź: wysłuchuję najpierw jednego potem drugiego, po wyłonieniu winnego nakładam karę adekwatną do przewinienia, lub pomimo usilnych starań uspokojenia sytuacji nie będzie efektu karę dostają obaj w postaci Mute lub bana (Jeżeli przewinienie jest poważne)3. Młodsza osoba z piskliwym głosem używa voice chat'u, co robisz?Odpowiedź: Proszę go o maksymalne ograniczenie korzystania z mikrofonu ponieważ innych może to denerwować, jeżeli pomimo ostrzeżeń nadal będzie korzystał z w/w sprzętu nakładam mu muta4. Gracz używa voice chat'u z trzeszczącym mikrofonem, co robisz?Odpowiedź: Proszę go o natychmiastowe zaprzestania korzystania z mikrofonu, jeżeli proźby nie zadziałają, nakładam na niego mute5. Nowy gracz jest trollowany przez innych, np. do wpisania
demos
w konsoli - co robisz?
Odpowiedź: Nakładam na te osoby karę adekwatną do rozmiaru trollingu (Najłagodniej Mute, najostrzej Ban)6. Dlaczego nadajesz się na stanowisko administratora?Odpowiedź: Ponieważ mam już doświadczenie jeżeli chodzi o sprawy administracyjne, prowadzę swój własny serwer Discord, oraz jestem moderatorem na innym serwerze ale na tej samej platformie, byłem również administratorem na nieistniejącym już serwerze Minigun.pl, i ogólnie lubię pomagać ludziom jeżeli mają niejasności co do regulaminu itd, również potrafię egzekwować regulamin i samemu go przestrzegaćCoś od siebie: Moje Hobby to: Nagrywanie, montowanie, wrzucanie filmików na YT jak i prowadzenie kanału, Majsterkowanie, sprawy IT, poznawanie nowych ludzi, oraz pomaganie innym i wspieranie ich kiedy są w potrzebie, oraz oczywiście gry, ogólnie moja przygoda z grami trwa ponad 12 lat, a od ponad roku gram w TFa, czyli można już powiedzieć że jestem weteranem (ogólnie jeżeli chodzi o gry)Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania
kubatoninja
4
41 postów
Napisano 10 May 19:08
Nie trzeba mieć mutacji, ale jeżeli przeszkadza to innym graczom to wtedy musi ograniczyć mikro, ewentualnie mute :D
+1 za post
poker
30
184 postów
Napisano 10 May 20:38
Czy Ty czasem nie pisałeś już jakiegoś podania? Kojarzę twój nick
+1 za post
drewnoman
33
196 postów
Napisano 10 May 22:22
Kiedyś składałeś podanie.Dostałeś odpowiedź od Pauliny.Znowu popełniłeś ten sam błąd , nie przeczytałeś kryteriów. Minimum 600 h w grze.5. Nakładasz karę tym osobom ok. Ale nie powiesz chociaż aby nie doświadczony gracz nie wpisywał tej komendy demos?4. Gracz z trzeszczącym mikro może go używać, ale musi ograniczać o ile nikomu to nie przeszkadza. Mógłbyś w takiej sytuacji poprosić o naprawienie urządzenia
tvszyszka
3
10 postów
Napisano 11 May 10:22
drewnoman ale wyjaśnij mi do czego jest to kryterium "600h w grze"? Czy to sprawia że będę lepszym adminem? Czy więcej osób łamiących regulamin będzie dostawało kary? Czy ludzie będą szczęśliwsi? Nie, nie i jeszcze raz nie, to kryterium absolutnie nie powinno być brane pod uwagę, a powinno się liczyć zachowanie oraz dobra opinia graczy (zamiast 600h w grze), Czepeel pozwolił mi napisać drugie podanie, czyli defacto nie macie żadnych argumentów dlaczego odrzucacie moje podanie
poker
30
184 postów
Napisano 11 May 10:32 (edytowany)
"do czego jest to kryterium "600h w grze"? Czy to sprawia że będę lepszym adminem?"Im więcej masz godzin w grze to oznacza, że więcej czasu jej poświęciłeś=potrafisz lepiej rozróżniać cheaterów od dobrych graczy. Strzelam, że jakby trafił się jakiś bardzo dobry gracz co strzelałby same głowy co chwilę, a jeszcze do tego jacyś ludzie by pisali, że cheater prawdopodobnie byś go zbanował, a mając np. te 1000 godzin powinieneś umieć rozróżnić bardzo dobrego gracza od cheatera który się kryje.(btw. 10. Całkowicie publiczny profil podczas procesu rekrutacji.)
+2 za post
drewnoman
33
196 postów
Napisano 11 May 10:33 (edytowany)
1. 600 h jest to minimum co oznacza, że mógłbyś lepiej rozpoznawać cheaterów.2. Dlatego, że to jedno z kryteriów, gdy idziesz na rozmowę o pracę, i nie spełniasz jakiegoś kryteria. To pracodawcy też powiesz "po co to kryterium?!". I będziesz miał problem zamiast to zaakceptować? 3. Ja nie "odrzucam" twojego podania, ja tylko wyraziłem swoją opinię.
+2 za post
Paulina
66
301 postów
Napisano 11 May 12:37 (edytowany)
Dokładnie tak jak napisał Poker :)Dodam też, że nie widziałam od Ciebie ANI JEDNEGO zgłoszenia. Wczorajsza sytuacja chociażby.. wolałeś nagrać niż zgłosić, że coś się dzieje. Jeżeli nie akceptujesz naszych kryteriów to po prostu nie marnuj naszego czasu i nie składaj podania. Tak, Czepeel pozwolił Ci na napisanie podania bo każdy może to zrobić ponownie ale nigdzie Ci nie powiedział, że zostaniesz przyjęty.. dla nikogo nie bronimy napisać ponownie podania ale to nie oznacza, że masz jakieś większe szanse.Nie jestem też przekonana co do Ciebie po sytuacji z discorda. Wolałeś wierzyć koledze niż osobom, które są w stanie to kompletnie zweryfikować. Dodatkowo wierzyłeś mu w pierdoły, które nie miały sensu np że na steamie można mieć tylko jedno konto bo trzeba podawać numer telefonu, co jest kompletną bzdurą.
+2 za post
Czepeel
194
593 postów
Napisano 11 May 13:34 (edytowany)
"Czepeel pozwolił mi napisać drugie podanie, czyli defacto nie macie żadnych argumentów dlaczego odrzucacie moje podanie"Tym zdaniem właśnie sobie zagwarantowałeś brak przyszłej możliwości zostania administratorem.
Powiedziałem, że ja Ci nie mogę zabronić napisać kolejnego podania, ale to czy zostanie ono przyjęte to inna kwestia.
Jeszcze raz popatrzmy na Twoje poprzednie podanie i co w nim było nie tak:
1. Profil Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199026935026/home/Byłeś tak leniwy, że nie sprawdziłeś linku do profilu który podałeś. Wystarczyło usunąć /home/.2. SteamId: STEAM_0:0:0 (Nowe konto założone, ponieważ mnie oscamowano na konto)Co mnie obchodzi to, że Cie oscamowano? SteamId jest niepoprawne. Tłumaczyłeś się tym, że strona nie działała, tą którą podałem. Więc popatrzmy na to co napisałem:
Kod:
By dokonać przemiany steamid, możemy posłużyć się stroną, np. steamid.io
Widzisz tam takie coś jak "np."? Co to jest przykład?"fakt mogący służyć za ilustrację, dowód, poparcie czegoś, jakiegoś twierdzenia"Wpiszę sobie "steamid" w google:Nie no bardzo ciężko znaleźć swoje steamid, to jakaś magia. Dlatego napisałem, że "Nie znasz podstaw identyfikacji kont."
Ty nawet na discordzie pisałeś, żeby mieć konto steam to trzeba mieć numer telefonu i zawzięcie broniłeś swojego kolegi, który dostał bana bo grał na altacc, który DODATKOWO pisał do Ciebie nie z tego konta, na którym miał bana.
3. Linki do GameTrackera z statystykami godzin: Nwm jak to zrobićTu mi brak słów, wystarczyło wyszukać serwer wpisując, np. brygadagraczy. Wybrać serwer 100% crits, zjechać scrollem na dół do napisu "TOP 10 PLAYERS (Online & Offline)" po czym kliknąć na dole "VIEW ALL PLAYERS & STATS", wpisać swój nick i odczytać ilość godzin... Byłeś po prostu leniwy i tyle, nie próbuj się tłumaczyć.Jeszcze ta wczorajsza sytuacja na serwerze z graczem "piston", który wyzywał na serwerze i trollował. Nawet dwóch innych graczy zgłosiło go, a Ty nie. Za to jak wbiłem na serwer to nagle do mnie "O czepeel jest, mamy tutaj takiego goscia" (czym dodatkowo pokazałeś pistonowi, że admin wbił a on wiedząc to przestał wyzywać SUPER POMOC) Ty zamiast go zgłosić wolałeś go nagrywać i wstawić to pewnie później na yt, nie no zajebista postawa administratora.
Robiąc coś takiego masz czelność rozpowiadać wszystkim, że odrzuciłem Twoje poprzednie podanie bezpodstawnie? Pokazałeś się od złej strony na samym początku, zachowałeś się jak cham no to teraz nie licz, że Cię przyjmę.
+4 za post