Skarga na gracza robby
2
43 postów
Napisano 18 May 08:05
Mój profil Steam: https://steamcommunity.com/id/BANNEDANARCHISTPseudonim osoby, którą oskarżam: robbyProfil Steam osoby, którą oskarżam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198267390220Treść skargi: Wyzywanie,Puszczanie muzyki oraz jej śpiewanie.Na serwerze 2 fort grałem sobie gdzieś tak przed wieczorem. Chwile później dołączył robby i zaczął mówić jakby był naj**any,gadał że brygada jest świętuje swoje 5 years i że to fajnie , niektórzy gracze (w tym ja ) powiedzieliśmy dla beki że jest głupia (za co przepraszam) i wychwalaliśmy lorda gibusa że jest najlepszym bogiem itp. Wtedy do mnie się przyczepił i zaczął mnie nazywać pizdą,kurwą itp. Później odszedł z serwera i dołączył jeszcze raz i zaczął puszczać jakąś głośną muzykę i zaczął śpiewać ją co niektórym bardzo przeszkadzało. Nie wiem co się działo dalej bo go wyciszyłem ale chciałbym żeby wobec tego gracza zostały wypuszczone konsekwencje
51
216 postów
Napisano 18 May 08:10
Tak.
57
181 postów
Napisano 18 May 09:28
Dzień dobry, to ja, ten najebus i burak. Zacznijmy po kolei:Nie zachowywałem się jak najebany, po prostu byłem najebany. Przyszedłem w dobrym humorze z racji 5 rocznicy powstania Brygady. Twoje nazwanie Brygady głupią ("powiedzieliśmy dla beki że jest głupia" x D super śmieszne swoją drogą, ha ha), przyjście Lordagibusa (gdybyś grał częściej to wiedziałbyś jak wyglądają nasze rozmowy) i Twoje wręcz głupie zachowanie względem jego ("wychwalaliśmy lorda gibusa że jest najlepszym bogiem" no to też super śmieszne, śmieję się gdy to piszę), zadziałały na mnie jak czerwona płachta na młodego, najebanego byczka. Tak, przyznaję się do ordynarnego wyzywania, jest mi z powodu mojego chamstwa wstyd. Tak, ktoś powiedział żebym zaśpiewał Jestem Bogiem Paktofoniki co z miernym skutkiem zrobiłem. Co do wychodzenia i wracania, byłem chwilę na Turbine, nie pamiętam co tam robiłem. Tylko czekać na skargę. Podsumowując Wysoki Sądzie: Najebałem się, klasycznie spiąłem się z gibusem, ten chłopaczek się głupio podłożył przez co dałem upust swojego języka, śpiewałem muzykę i ogólnie pokazałem się z tej gorszej strony. Przepraszam, proszę o wystosowanie odpowiedniej kary.
57
181 postów
Napisano 18 May 09:29
Przepraszam za ścianę tekstu, nie umiem formatować tak ładnie jak drewno.
2
43 postów
Napisano 18 May 09:48
Jakbyś chociaż przeprosił to bym anulował skarge
57
181 postów
Napisano 18 May 09:52
Może i byłem najebany, ale dobrze pamiętam że sami mnie uruchomiliście. Przepraszam, ale nie widzę sensu anulowania skargi xD. Skoro już napisałeś to niech wisi, zrobiłem wczoraj taką oborę to chyba powinienem ponieść konsekwencje, czyż nie?
2
43 postów
Napisano 18 May 09:55
no powinieneś ale , nie dawajcie mu już muta lub bana
649
1792 postów
Napisano 18 May 09:59
Cóż alkohol powoduje emocjonalne reakcje oraz ogranicza umysł do postrzegania sytuacji obiektywnie. Tak czy inaczej to był jednorazowy wybryk w dniu 5 urodzin brygady więc potraktujmy tą sytuacje pobłażliwie. Jakby było zgłoszenie na serwerze to prawdopodobnie dostałby mute na pare godzin, aż by otrzeźwiał. Jeżeli ktoś zachowuje się nieodpowiednio przez środki jakie zażył reaguje się od razu, a nie w momencie gdy ktoś otrzeźwiał.Podsumowując jednorazowy wybryk, robby jest od długiego czasu członkiem naszej społeczności, nie było na niego skarg.
+2 za post