odwolanie od perm gag oraz mute
2
27 postów
Napisano 05 Mar 11:33
Ja stwierdzam fakty, oraz moje przemyślenia oraz spostrzeżeniami jak i doświadczeniem. Wiele razy obiecywano mi "zmiane' a zawsze było tak samo, każdy kto zachowywał sie jak bydło, bydłem zostanie, nie da sie z żyrafy zrobić lwa. i jak z osoby agresywnej w spokojną bez samorefleksji. jeżeli przez tyle odwołań nie zmieniłeś sie, nie zmienisz sie. a jeżeli chodzi o twój 'niesmak' ja tylko wskazuje fakty, moge sie wypowiedzieć w każdej sprawie, NIKT nie ma prawa mi tego zabronić, według twojego myślenia nigdy nie spotkawszy organizacji terrorystycznych nie moge sie o nich wypowiadać, i tak to hiperbola. i do pana altryjki, właścicele serwera pracują nad serwerem, wydają na niego pięniądze, wszystko na czym sie zarabia to projekt komercyjny, nie ważne czy zyskujesz na tym pieniądze czy nie.
23
32 postów
Napisano 05 Mar 12:40 (edytowany)
witam doceniam twoja wypowiedz, chcialbym dowiedziec sie w jaki sposob stwierdzasz fakty bez rozwoju sytuacji; to co opisujesz nie jest stwierdzaniem faktow tylko wlasna subiektywna opinia/ obserwacja, nie zabraniam tobie wypowiadac sie na temat w zaden sposob, nadmienilem jedynie, iz ze sprawa nie masz nic wspolnego, twoj glos dopelnia watek poprzez opinie roznych jednostek ale pamietaj ze nadal jest to twoja wlasna wizja; nie moge sie zgodzic z toba na temat twojej metafory na temat zwierzat; ktora bardzo mnie sie spodobala pod wzgledem stylistycznym, jest bardzo urokliwa, uwierz jednak, ze po tak dlugim odstepie czasowym ludzie ulegaja zmianom, wyrastaja ze swoich dziecinnych poczynan, zycie ostatnio dalo mi w kosc; nie ukrywam mam ciezki okres, inaczej spostrzegam i podchodze do roznych sytuacji. przyznaje sie wiele razy mnie karano ale zapomniales sprawdzic ile odwolan napisalem oraz ile z tej ilosci zostalo rozpatrzonych pozytywnie, pozdrawiam i zycze milego dnia
+2 za post
564
1529 postów
Napisano 07 Mar 18:41
Borzy_Dar ma sporo racji. Nie twierdzimy, że się nie zmieniłeś. Jest jedynie małe prawdopodobieństwo, że tak się stało jeśli bierze się pod uwagę ilość i częstotliwość kar jakie zostały na Twoje konto nałożone. Marnujemy swój czas na analizowanie każdej sytuacji i po jakimś czasie po prostu nie chcemy nawet próbować "sprawdzić" czy faktycznie się zmieniłeś, bo szkoda nam tego "czasu".Jednak od ostatniej kary minęło sporo czasu więc możemy sprawdzić czy faktycznie się zmieniłeś. Odgagowałem Cię ale przestrzegaj naszego regulaminu.