hmm
21
174 postów
Napisano 03 Maj 21:20
hmm widze że już naprawili brygadegoot
63
178 postów
Napisano 03 Maj 22:44
nie wiem slyszalem ze czepeel sie ojebal na lyso dla fundacji cancerfighters pozdro czepeel ze pomagasz i wylaczyles serwery by zostaly pieniadze na zbiorke
6
24 postów
Napisano 03 Maj 22:45
kiedy eutanazja???
78
218 postów
Napisano 11 Maj 00:29
no fajnie ze brygada umiera, goot goot jak to napisales
+1 za post