hmm widze że już naprawili brygadegoot
nie wiem slyszalem ze czepeel sie ojebal na lyso dla fundacji cancerfighters pozdro czepeel ze pomagasz i wylaczyles serwery by zostaly pieniadze na zbiorke
no fajnie ze brygada umiera, goot goot jak to napisales